32 هزار ظرفیت استخدامی در دولت شهید رییسی برای فرزندان شهدا – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

32 هزار ظرفیت استخدامی در دولت شهید رییسی برای فرزندان شهدا - خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری برای شما، سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهارکرد: خوشبختانه بعد از نزدیک به دو سال پیگیری و همکاری بسیار خوب سازمان اداری و استخدامی و سازمان برنامه و بودجه کشور ما موفق شدیم که برای اولین بار بعد از انقلاب در این حجم و ابعاد شاهد برگزاری آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر باشیم.

معاون رییس جمهور گفت: 32 هزار ظرفیت استخدامی در دولت حضرت آیت الله شهید رییسی برای فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر تعریف شده است که امروز آزمون آن در حال برگزاری است. خوشبختانه یک اقدام دیگری که انجام شده این است که ردیف اعتباری استخدام این عزیزان قبل از انجام آزمون پیش بینی شده و بدون هیچ مشکلی پس از طی آزمون و مراحل گزینش این عزیزان به کار گرفته خواهند شد.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران عنوان کرد: امیدواریم روح پاک شهدا از ما راضی باشد. امروز موفق شدیم یکی از احکام قانون برنامه ششم را که حدود هفت سال اجرا نشده و یک دهه قبل تصویب شده بود، به نتیجه برسانیم.

قاضی زاده هاشمی عنوان کرد: در مورد جاماندگان از آزمون، در مراحل بعدی با هماهنگی اولیه که با سازمان اداری و استخدامی کرده ایم با استفاده از ظرفیت باقی مانده، آزمون دیگری برای این دسته از فرزندان شاهد و جانبازان برگزار می کنیم، البته امیدواریم در همین مرحله همه افرادی که واجد شرایط هستند، جذب شوند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "32 هزار ظرفیت استخدامی در دولت شهید رییسی برای فرزندان شهدا – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "32 هزار ظرفیت استخدامی در دولت شهید رییسی برای فرزندان شهدا – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.