پیش بینی هوای تهران طی روزهای آینده

پیش بینی هوای تهران طی روزهای آینده

به گزارش برای شما؛بر اساس بررسی نقشه های پیش یابی و تحلیل الگوهای همدیدی وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمان صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می شود.

برای شما در خبری نوشت:امروز (8 خردادماه) در پاره ای نقاط به ویژه نیمه جنوبی و غرب استان وزش باد شدید و خیزش موقت گردوخاک و در ارتفاعات گاهی رگبار پراکنده مورد انتظار است.

تا روز شنبه (12 خردادماه) روند افزایش نسبی دما در سطح استان پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای 36 درجه سانتیگراد گرم ترین ایستگاه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (9 خردادماه) صاف تا قسمتی ابری و وزش باد، گاهی افزایش باد با حداقل دمای 22 و حداکثر دمای 34 درجه سانتیگراد و طی پنجشنبه (10 خردادماه) صاف تا قسمتی ایری، وزش باد، گاهی افزایش باد با حداقل دمای 23 و حداکثر دمای 35 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیش بینی هوای تهران طی روزهای آینده" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیش بینی هوای تهران طی روزهای آینده"، کلیک کنید.