نتیجه عملکرد مدیران باید باعث تقویت نظام اسلامی شود – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

نتیجه عملکرد مدیران باید باعث تقویت نظام اسلامی شود - خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار برای شما، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام صبح دوشنبه در نشست با اعضا شورای اسلامی شهرکرد، با اشاره به لزوم توزیع و هزینه کرد اعتبارات و بودجه شهرداری شهرکرد افزود: هیچ کدام از شهروندان نباید مورد کم توجهی و بی مهری قرار گیرند. نکونام نشاط آفرینی در سطح شهر را از خواسته های اصلی مردم چهارمحال و بختیاری اعلام و تصریح کرد: در این راستا برای انجام امور مرتبط با نشاط آفرینی اعتبارات مورد نیاز اختصاص داده و هزینه شود.

وی یادآور شد: راهنماهای شهری در مرکز چهارمحال و بختیاری گویاتر و شفاف تر باشد و در این راستا نصب تابلوهای راهنمایی نقش اثرگذار و مهم دارد.

1200 مصوبه برای رفع مشکلات مردم شهرکرد تصویب شد

رییس شورای اسلامی شهرکرد نیز گفت: از ابتدای فعالیت ششمین دوره فعالیت شوراهای اسلامی تاکنون 254 جلسه با 1200 مصوبه برای تسریع در روند توسعه مرکز چهارمحال و بختیاری برگزار شده است.

مصطفی حیدری تاکید کرد: بودجه شهرداری شهرکرد در سال گذشته 5,300 میلیارد ریال و در سال جاری 11 هزار میلیارد ریال مشخص شد و اکنون برای سال 1403 برابر 15 هزار و 300 میلیارد ریال پیش بینی شده است.

وی افزود: هر هفته یکی از مسیولان دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری برای پاسخ گویی به اعضای شورای اسلامی شهرکرد در خصوص مشکلات شهروندان در این شورا حضور می یابد.

اُمیدآفرینی بین شهروندان در دستور کار شهرداری شهرکرد قرار دارد

شهردار شهرکرد نیز گفت: اُمیدآفرینی بین شهروندان با توجه به پتانسیل های موجود در شهرکرد برای تسریع در روند توسعه و آبادانی در دستور کار قرار دارد. محمدحسین واحدیان تاکید کرد: بودجه شهرداری شهرکرد در 2 سال اخیر سه برابر شد و بودجه عمرانی نسبت به هزینه های جاری افزایش یافت.

وی افزود: رفع مشکلات برجای مانده از دهه های قبل مانند تعیین تکلیف برج های دوقلو، تکمیل کمربندی جنوب، کاهش ترافیک، تقویت زیرساخت های محله منظریه و مشخص کردن وضعیت زمین های روبه روی دانشگاه شهرکرد یکی از مهم ترین خواسته های مردم بود که نیاز به عزم جدی و شجاعت داشت و این مهم با همکاری و تعامل مدیریت شهری رفع شد.

واحدیان تبلور رویکرد فرهنگی در مسایل توسعه شهرکرد را ضروری اعلام و تصریح کرد: در اجرای طرح ها و پروژه ها به پیوست های فرهنگی توجه شده است تا جلب رضایت مردم شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نتیجه عملکرد مدیران باید باعث تقویت نظام اسلامی شود – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نتیجه عملکرد مدیران باید باعث تقویت نظام اسلامی شود – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.