مجله برای شما با عنوانی دیگر به آیفون بازگشت

مجله برای شما با عنوانی دیگر به آیفون بازگشت

به گزارش خبرگزاری برای شما و به نقل از مجله برای شما، در این پیامک ضمن اعلام خبر انتشار اپلیکیشن دیجی کالا در اپ استور، لینکی درج شده که کاربران با خاموش کردن فیلترشکن می توانند به محتوای آن دسترسی داشته باشند. با کلیک کردن روی لینک، کاربر به صفحه دانلود یک اپلیکیشن با لوگوی این فروشگاه اینترنتی که نام متفاوتی دارد، مواجه می شوند. این اپلیکیشن با نام متفاوت News1414، متعلق به خود این شرکت بوده و آن ها امیدوارند تا کاربران iOS بتوانند با دانلود آن، از خدمات دیجی کالا استفاده کنند.

به طور معمول شرکت های ایرانی با استفاده از روش های مانند اپلیکیشن های پیش رونده (PWA) برای کاربران iOS خود استفاده می کنند. با این حال دیجی کالا توانسته اپلیکیشن رسمی خود را در فروشگاه اپ استور عرضه کند.

براساس برخی آمارهای رسمی نزدیک به 10درصد از حجم بازار تلفن همراه در کشور متعلق به برند اپل است و کاربران این برند، امکان استفاده از تعداد زیادی از اپلیکیشن های داخلی را ندارند.

لازم به ذکر است که با انتشار مجدد اپلیکیشن دیجی کالا روی اپ استور، همچنان امکان دانلود اپلیکیشن دیجی کالا از فروشگاه های آنلاین ایرانی نظیر سیبچه و سیب اپ وجود دارد. کاربران می توانند از طریق این لینکبرنامه دیجی کالا را از اپ استور دانلود کنند.

54323

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مجله برای شما با عنوانی دیگر به آیفون بازگشت" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مجله برای شما با عنوانی دیگر به آیفون بازگشت"، کلیک کنید.