قابل توجه مسافران؛ وضعیت ترافیکی جاده های کشور/ این محور شمالی یک طرفه شد

قابل توجه مسافران؛ وضعیت ترافیکی جاده های کشور/ این محور شمالی یک طرفه شد

به گزارش برای شما، جانشین پلیس راه کشور از ریزش سنگ در آزادراه تهران-شمال خبر داد و گفت: در حال حاضر این محور بازگشایی شده است؛ اما به خاطر مدیریت ترددها، جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال به سمت تهران یک طرفه شد.

برای شما در خبری نوشت: سرهنگ سیاوش محبی درباره آخرین وضعیت جاده های کشور گفت: در حال حاضر در اکثر جاده های مواصلاتی کشور تردد جریان دارد فقط در استان کرمان یک محور اصلی راور-دیروک به دلیل بارش شدید باران مسدود شده اند. همچنین ده محور غیرشریانی نیز در سایر استان هایی که باران شدیدی را داشتند؛ مسدود است؛ اما همکاران ما و عوامل راهداری در تلاشتند این مسیرها هرچه زودتر بازگشایی شوند.

وی با اشاره به تعطیلی روزهای اخیر و سفر عده زیادی از مردم به استان های زیارتی و سیاحتی مانند شمال کشور، افزود: با توجه به تموم شدن تعطیلات، امروز پیش بینی می کنیم ترافیک پرحجمی را در اکثر جاده های کشور خواهیم داشت.

جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال یک طرفه شد

جانشین پلیس راه کشور ادامه داد: در محورهای پرتردد مخصوصا استان های شمالی کشور، محدودیت هایی در نظر گرفته ایم که شرایط مدیریت شود. از ساعت 9:30 امروز در محور جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال از مرزن آباد به سمت تهران مسیر یک طرفه خواهد بود تا بار ترافیکی تخلیه شود و این محدودیت ها فعلا ادامه خواهد داشت.

محبی گفت: در محور هراز، با توجه به حجم ترافیک از شمال به جنوب محدودیت یک طرفه شدن اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به هشدار هواشناسی افزود: بر اساس هشدار نارنجی رنگ سازمان هواشناسی کشور، از امروز تا هجدهم اردیبهشت، اکثر جاده های کور شرایط مناسبی برای سفر ندارند و سطح آنها لغزنده است. بنابراین از رانندگان درخواست می کنیم سرعت مجاز را رعایت کنند.

ریزش سنگ در آزادراه تهران-شمال

جانشین پلیس راه کشور با اشاره به ریزش سنگ در آزادراه تهران-شمال ادامه داد: در آزادراه تهران-شمال شب گذشته از ساعت 22:45 دقیقه، چند مورد ریزش سنگ داشتیم و تا ساعت 5 صبح امروز، جنوب به شمال این محور مسدود بود، اما در حال حاضر مسیر باز است.

محبی گفت: پلیس با آمادگی کامل در محورها حضور دارد؛ اما از رانندگان درخواست می کنیم پس از هر دو ساعت رانندگی،حداقل 15 دقیقه استراحت کنند.

وی افزود: هموطنان در صورت بروز هرگونه مشکل می توانند با شماره 120 پلیس راهور تماس بگیرند. همچنین رانندگان قبل از شروع سفر می توانند آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور را از طریق شماره تلفن 141 راهداری مطلع شوند.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قابل توجه مسافران؛ وضعیت ترافیکی جاده های کشور/ این محور شمالی یک طرفه شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قابل توجه مسافران؛ وضعیت ترافیکی جاده های کشور/ این محور شمالی یک طرفه شد"، کلیک کنید.