دانشجویان حامی فلسطین دانشگاه کلمبیا بار دیگر چادر برپا کردند

دانشجویان حامی فلسطین دانشگاه کلمبیا بار دیگر چادر برپا کردند

به گزارش برای شما دانشجویان آمریکایی بنرهایی با مضامین «درحالی که شما سود می برید، رفح می سوزد» و «همه چشم ها به رفح دوخته شده است» نصب کردند و از مدیریت دانشگاه به دلیل حمایت از شرکت های حامی حملات رژیم صهیونیستی به غزه، انتقاد کردند و خواستار قطع روابط با آنها شدند.

به نقل از برای شما از ماه آوریل، زمانی که دانشجویان کلمبیا اردوگاه همبستگی خود را با غزه راه اندازی کردند، اعتراضات طرفدار فلسطین در دانشگاه های آمریکا و جهان برگزار شده است.

بیش از 2000 نفر در پردیس های دانشگاهی ایالات متحده در بحبوحه بحث ها در مورد حق اعتراض، محدودیت های آزادی بیان و اتهامات یهودی ستیزی دستگیر شده اند.

دانشجویان و اساتید معترض دانشگاه کلمبیا به عنوان آغازگر این تظاهرات در محکومیت اقدامات رژیم صهیونیستی با برپایی تظاهرات و تجمع اعتراض آمیز در محوطه دانشگاه خواستار قطع رابطه مالی و معنوی دانشگاه با حامیان صهیونیست ها هستند. دانشجویان دانشگاه کلمبیا معتقدند آنها با این اعتراضات در سمت درست تاریخ ایستاده اند و به خودشان و این حرکت های اعتراضی افتخار می کنند.

تظاهرات و تحصن همچنین در محوطه برخی از دانشگاه های اروپایی و آسیایی از جمله هلند، انگلیس، ایرلند، کانادا، مکزیک، هند، لبنان، فرانسه، استرالیا و سوییس به عنوان بخشی از فراخوان گسترده تر علیه حملات رژیم صهیونیستی به غزه برگزار شده است.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دانشجویان حامی فلسطین دانشگاه کلمبیا بار دیگر چادر برپا کردند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دانشجویان حامی فلسطین دانشگاه کلمبیا بار دیگر چادر برپا کردند"، کلیک کنید.