بازداشت کلاهبردار 10 میلیاردی در پوشش خرید ملک

بازداشت کلاهبردار 10 میلیاردی در پوشش خرید ملک

فرمانده انتظامی شهرستان ری از کشف یک پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش 10 میلیارد ریال در شهرری خبر داد.

به گزارش برای شما، سرهنگ محمدقاسم طرهانی در تشریح جزییات این خبر گفت: به دنبال شکایت شهروندی مبنی بر اینکه فردی با ترفندهای مختلف خود را خریدار ملک معرفی و در خرید ملکی به ارزش 10 میلیارد ریال از وی کلاهبرداری کرده است، بلافاصله موضوع در دستورکار کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرری قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه کارآگاهان بلافاصله در این رابطه اقدامات فنی و اطلاعاتی خود را شروع کردند، افزود: با تلاش صورت گرفته توسط کارآگاهان روز گذشته محل اختفای متهم شناسایی شد که این فرد پس از اخذ مجوزهای قضایی در عملیات غافلگیرانه دستگیر و به مقر پلیس منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری با بیان اینکه متهم در بازجویی های انجام شده به کلاهبرداری از شهروندان به ارزش 10 میلیارد ریال اعتراف کرد، گفت: متهم در نهایت بعد از تکمیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

پایان خبر برای شما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت کلاهبردار 10 میلیاردی در پوشش خرید ملک" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت کلاهبردار 10 میلیاردی در پوشش خرید ملک"، کلیک کنید.