آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور - خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در گفت وگو با خبرنگار برای شما درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور گفت: در حال حاضر بارش پراکنده برف و باران اکثر محورهای استان های تهران، البرز، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، لرستان، همدان، مرکزی، مازندران، گیلان، گلستان، کهکیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، قم، قزوین، فارس، سمنان، خوزستان، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، خراسان رضوی، ایلام و اصفهان شاهد هستیم.

وی افزود: همچنین در حال حاضر آزادراه قزوین-کرج-تهران (پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک و گرمدره)، آزادراه ساوه-تهران (محدوده نسیم شهر)، محور شهریار-تهران (محدوده میدان معادن) دارای ترافیک سنگین است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: محور قدیم خرم آباد – پلدختر همچنان مسدود است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.