60 هزار خودروی فرسوده اسقاط شد/ ارایه مشوق های جدید برای اسقاط

رییس ستاد نوسازی ناوگان حمل ونقل، ضمن اشاره به خروج 60 هزار خودروی فرسوده از چرخه حمل ونقل و ترافیک کشور، به ارایه مشوق های خوب جهت اسقاط خودرو های فرسوده تاکید کرد.

60 هزار خودروی فرسوده اسقاط شد/ ارایه مشوق های جدید برای اسقاط

آفتاب نیوز :

مهران سالاریه در مراسم رونمایی از اقدامات و دستاورد های دستگاه ها در دولت سیزدهم در حوزه کاهش آلودگی هوا، توسعه و نوسازی حمل و نقل عمومی درون شهری، در سازمان محیط زیست برگزار شد، اظهار کرد: در سال جاری 60 هزار خودروی فرسوده از چرخه ترافیک خارج شده است. با توجه به اینکه سال گذشته نیز بیش از 72 هزار دستگاه خودرو اسقاط شد، بدین ترتیب در عمر کوتاه شکل گیری ستاد نوسازی ناوگان حمل ونقل، حدود 130 هزار خودرو فرسوده را اسقاط کرده ایم.

رییس ستاد نوسازی ناوگان حمل ونقل ضمن ابراز امیدواری که سال جاری رکورد اسقاط در سال 1393 که 330 هزار دستگاه بوده را شکست داده و به مرز 500 هزار دستگاه برسیم، خبر داد: برنامه های ویژه ای برای خودرو های برقی و استفاده از آن در حمل ونقل عمومی داریم که آغاز شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "60 هزار خودروی فرسوده اسقاط شد/ ارایه مشوق های جدید برای اسقاط" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "60 هزار خودروی فرسوده اسقاط شد/ ارایه مشوق های جدید برای اسقاط"، کلیک کنید.