4 تیم راه یافته به نیمه نهایی جام حذفی مشخص شدند – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار برای شما، مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال کشور امروز پنج شنبه 27 اردیبهشت با انجام 4 بازی پیگیری شد که در پایان 4 تیم گل گهر سیرجان، آلومینیوم اراک، سپاهان و مس رفسنجان موفق شدند با برتری برابر حریفان خود جواز حضور در مرحله نیمه نهایی را به دست آورند.

پیروزی سخت آلومینیوم در یزد

تیم آلومینیوم اراک امروز میهمان چادرملو اردکان بود که این بازی در وقت های قانونی 90 دقیقه با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید تا کار به وقت های اضافه کشیده شود. در وقت های اضافه هم در حالی که بازی پایاپای دنبال می شد، در دقیقه 119 رضا جبیره روی پاس مهدی لیموچی موفق شد تا تک گل این بازی را به ثمر برساند و شاگردان سید مجتبی حسینی به مرحله بعدی صعود کنند.

4 تیم راه یافته به نیمه نهایی جام حذفی مشخص شدند

تراکتور در خانه حذف شد

تیم فوتبال تراکتور که میزبان مس رفسنجان بود موفق به شکست این تیم نشد تا شاگردان حمید مطهری با جام حذفی خداحافظی کنند و رویای حضور در رقابت های آسیایی برای این تیم به طور کامل از بین رود.

در دقیقه 77 رحمان جعفری این فرصت را داشت تا از روی نقطه پنالتی تراکتور را پیش بی اندازد که ضربه او از بالای دروازه مس به بیرون رفت تا کار در 90 دقیقه با نتیجه تساوی بدون گل به پایان برسد. با شروع وقت های اضافه و در دقیقه 91 محمدمهدی محبی موفق شد دروازه تراکتور را باز کند و این نتیجه تا پایان بازی در جریان بود و در نهایت مس رفسنجان با هدایت محرم نویدکیا به جمع 4 تیم پایانی جام حذفی صعود کرد.

جشنواره گل شاگردان اوزونیدیس در سیرجان

در یکی از بازی های مهم امروز تیم های گل گهر و هوادار در سیرجان به مصاف هم رفتند که این بازی با درخشش شاگردان «مارینوس اوزونیدیس» با نتیجه 5 بر صفر به پایان رسید. گل گهری ها در نیمه اول با تک گل احمدرضا زنده روح پیروز به رختکن رفتند و در نیمه دوم با تعویض های طلایی اوزونیدیس این تیم توسط سعید سحرخیزان، مهدی ممی زاده و مسعود زایرکاظمینی (دو بار) 4 گل دیگر به ثمر رساندند تا بازی با نتیجه 5 بر صفر به سود گل گهر به پایان برسد.

با کسب این برد، اوزونیدیس انتقام شکست تیمش برابر هوادار در لیگ برتر را از شاگرد سابق خود (مسعود شجاعی) گرفت.

4 تیم راه یافته به نیمه نهایی جام حذفی مشخص شدند

امید سپاهان برای کسب سهمیه آسیایی زنده ماند

در حساس ترین بازی امروز، تیم های سپاهان و ملوان در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم رفتند که این بازی با تک گل دقیقه 39 فرشاد احمدزاده با نتیجه یک بر صفر به سود سپاهان به پایان رسید تا امید شاگردان «ژوزه مورایس» برای کسب سهمیه آسیایی همچنان زنده بماند.

با این پیروزی سپاهان به دومین پیروزی متوالی خود برابر ملوان نیز دست یافت.

به این ترتیب و با مشخص شدن 4 تیم پایانی جام حذفی، در نیمه نهایی این مسابقات، تیم های سپاهان و گل گهر و تیم های مس و آلومینیوم رو در روی هم قرار می گیرند تا تکلیف تیم های صعود کننده به مرحله پایانی این رقابت ها مشخص شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "4 تیم راه یافته به نیمه نهایی جام حذفی مشخص شدند – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "4 تیم راه یافته به نیمه نهایی جام حذفی مشخص شدند – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.