۳۰ روستا تحت تاثیر سیل مازندران/ ۶۰ نفر به مکان امن منتقل شدند

۳۰ روستا تحت تاثیر سیل مازندران/ ۶۰ نفر به مکان امن منتقل شدند

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از نجات ۳۱ نفر از سیل مازندران خبر داد.

بابک محمودی در گفت‌گو با برای شما با اشاره به اقدامات اخیر جمعیت هلال احمر در سیل مازندران گفت: از ساعت ۲۰ شب گذشته، حجم بارش ها در استان مازندران بخش فیروزکوه به دشت افزایش یافت و در این منطقه شاهد جاری شدن سیل بودیم.

وی افزود: از همان لحظات اولیه، ۲۲ تیم جمعیت هلال احمر استان وارد محل شده و از ورود خودروها به استان و خروج خودروها از استان ممانعت کردند تا میزان تلفات و خسارات کاهش یابند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ادامه داد: در دو منطقه زیرآب و سوادکوه، حدود ۳۰ روستا متاثر از سیل بودند که امدادگران موفق شدند ۶۱ نفر را اسکان اضطراری داده،۳۱ نفر را از سیلاب نجات داده و هفت نفر را به مراکز درمانی انتقال دادند.

محمودی گفت: ۶۰ خودرو درگیر از سیل بودند که به مناطق امن منتقل شدند. همچنین ۱۲ خودرو رهاسازی شدند.

وی افزود: امدادگران با اقدامات سریع و به موقع توانستند تعداد زیادی از افراد را در اوج بحران سیل، از خودروهای خود خارج کرده و به جای امن انتقال داده شوند که این مسئله باعث افتخار ماست و من از همه همکارانم قدردانی می کنم زیرا اگر اقدامات آنها نبود قطعا این سیل تلفات بسیاری داشت.

پایان خبر برای شما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "۳۰ روستا تحت تاثیر سیل مازندران/ ۶۰ نفر به مکان امن منتقل شدند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "۳۰ روستا تحت تاثیر سیل مازندران/ ۶۰ نفر به مکان امن منتقل شدند"، کلیک کنید.