گزارش تصویری| ویلای معلق 45 متری در دل جنگل های گیلان

گزارش تصویری| ویلای معلق 45 متری در دل جنگل های گیلان

به گزارش خبرگزاری برای شما، مساحت این ویلای جذاب 45 مترمربع است و با وجود کوچک بودن دارای فضاهای کاربردی و مناسبی است که برای فرار از زندگی شهری در آخر هفته ها عالی است.

جدای از آب و هوای معتدل، تیم سازنده ev.design.offce معماری را با روش های ساختمانی محلی تطبیق دادند. در واقع، این منطقه دارای انبارهای سنتی کوچک برای نگهداری محصولات کشاورزی است. با ترکیب این ویژگی ها با نیازهای مشتری، “خانه کوچک” به عنوان یک ویلای کم هزینه بنا شده است که حس معلق بودن را ایجاد کند و نمای پاناروما از جنگل های گیلان را در اختیار ساکنان خود قرار دهد.

معماران فلز را به عنوان مصالح ساختمانی اولیه برای پوسته بیرونی انتخاب کردند و آن را با قاب های چوبی در فضای داخلی ویلا تکمیل کردند تا گرما و سرزندگی را حفظ کنند. در نهایت، وجود یک بالکن نسبتا بزرگ به مشتری این امکان را می دهد که ساعت های بیشتری را در خارج از منزل سپری کند و در طبیعت از تمام زوایای آن غوطه ور شود.

منبع: designboom

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گزارش تصویری| ویلای معلق 45 متری در دل جنگل های گیلان" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گزارش تصویری| ویلای معلق 45 متری در دل جنگل های گیلان"، کلیک کنید.