گرما «آکروپولیس» را تعطیل کرد

گرما «آکروپولیس» را تعطیل کرد

آفتاب نیوز :

با توجه به اینکه یونان با موج گرمای بی سابقه ای مواجه شده است، محوطه 3000 ساله «آکروپولیس» واقع در «آتن» برای حفاظت از کارمندان و گردشگران از روز چهارشنبه گذشته به روی بازدیدکنندگان بسته شده است.

«آرت نیوز» نوشت، وزارت بهداشت یونان افراد مسن و مبتلایان به بیماری های مزمن هشدار داده است که در دوران افزایش دما در خانه بمانند. همچنین به کارگران توصیه شد که بین ساعت 12 تا 5 بعدازظهر از فعالیت های شدید خودداری کنند.

در روز چهارشنبه، اعضاء صلیب سرخ یونان در حال توزیع بطری های آب و ضد آفتاب به افراد بی خانمان بودند، در حالی که مقامات شهری چند مکان مجهز به تهویه مطبوع را برای کسانی تهیه کردند که به محیط خنک نیاز داشتند.

علاوه بر این، مقامات یونان، مدارس ابتدایی را در بسیاری از نقاط کشور، همراه با «آکروپولیس» از ساعت 12 تا 5 بعدازظهر تعطیل کردند. این اطلاعیه پس از آن منتشر شد که یک گردشگر روز سه شنبه در حالی که در صف تماشای این بنا ایستاده بود غش کرد.

موج گرمای سال گذشته روی برخی از نقاط گردشگری یونان تاثیر منفی گذاشت، اگرچه صنعت گردشگری این کشور به آمارهای قابل توجهی دست پیدا کرده بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گرما «آکروپولیس» را تعطیل کرد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گرما «آکروپولیس» را تعطیل کرد"، کلیک کنید.