کاظمی بهترین ریباندر مرحله گروهی سوپر لیگ غرب آسیا

در پایان مرحله گروهی سوپر لیگ بسکتبال غرب آسیا، ارسلان کاظمی به عنوان بهترین ریباندر معرفی شد.

به گزارش برای شما، مرحله گروهی مسابقات سوپر لیگ بسکتبال غرب آسیا در لیگ منطقه ای غرب آسیا در حالی به پایان رسید که ارسلان کاظمی، کاپیتان تیم شهرداری گرگان موفق به عنوان بهترین ریباندر، این مرحله از مسابقات را به پایان برساند. 

طبق آمار منتشر شده از سوی فدراسیون جهانی بسکتبال (FIBA)، ملی پوش و ستاره تیم شهرداری گرگان موفق شده است میانگین 10.5 ریباند در هر بازی (6 بازی مرحله گروهی) را به ثبت برساند و بالاتر از همه بازیکنان این لیگ، صدر جدول بهترین ریباندرهای این مسابقات را در اختیار بگیرد.

«ایساک دیژون بنکس» فروارد قدرتی تیم الوحدا اس سی سوریه نیز با میانگین 10 ریباند در هر بازی در رتبه دوم این رده بندی قرار دارد.  «محمد بیلال» فوروارد قدرتری تیم الاتحاد اهلی سوریه نیز با میانگین 9.5 ریباند در هر بازی، در رتبه سوم این رده بندی ایستاده است.

کاظمی بهترین ریباندر مرحله گروهی سوپر لیگ غرب آسیا
ارسلان کاظمی

طبق آمار منتشر شده از سوی FIBA، «ویل چری» پوینت گارد آمریکایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان نیز با میانگین 21.6 امتیاز در هر بازی، رتبه سوم رده بندی امتیاز آورترین بازیکنان را در اختیار دارد.

«کیکانوویچ» سنتر تیم بسکتبال الریاضی لبنان با میانگین 23.8 و «شین گیبسون» پوینت گارد تیم النفت عراق هم با میانگین 22.2 امتیاز در هر بازی، به ترتیب در رتبه های اول و دوم این رده بندی قرار گرفته اند. 

کاظمی بهترین ریباندر مرحله گروهی سوپر لیگ غرب آسیا
ویل چری

پایان خبر برای شما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاظمی بهترین ریباندر مرحله گروهی سوپر لیگ غرب آسیا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاظمی بهترین ریباندر مرحله گروهی سوپر لیگ غرب آسیا"، کلیک کنید.