کاروان ایران در المپیک پاریس به نام «خادم الرضا» نام گذاری شد

کاروان ایران در المپیک پاریس به نام «خادم الرضا» نام گذاری شد

جهت ادای احترام جامعه ورزش به خدمات ارزشمند آیت الله رییسی، کاروان اعزامی ایران به بازی های المپیک 2024 پاریس به نام «خادم الرضا» نام گذاری شد.

به گزارش برای شما و به نقل از کمیته ملی المپیک، محمود خسروی وفا، رییس کمیته ملی المپیک اعلام کرد که کمیته ملی المپیک به پاس زحمات و خدمات ارزشمند شهید آیت الله سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور مجتهد و خدوم ایران که طی سانحه سقوط بالگرد به درجه رفیع شهادت نایل آمد، نام کاروان ورزشی اعزامی کشورمان به المپیک 2024 پاریس را کاروان «خادم الرضا» نام گذاری کرد.

 المپیک 2024 از 5 مرداد ماه سال جاری در شهر پاریس فرانسه برگزار خواهد شد که تا امروز ورزشکاران ایرانی 34 سهمیه را برای حضور در این دوره از بازیها به دست آورده اند.

پایان خبر برای شما 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاروان ایران در المپیک پاریس به نام «خادم الرضا» نام گذاری شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاروان ایران در المپیک پاریس به نام «خادم الرضا» نام گذاری شد"، کلیک کنید.