پیروزی ازبکستان با درخشش بازیکنان استقلال و پرسپولیس – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

پیروزی ازبکستان با درخشش بازیکنان استقلال و پرسپولیس - خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار برای شما، تیم های ملی فوتبال ازبکستان و ترکمنستان از ساعت 18 امروز در هفته پنجم گروه E رقابت های مرحله دوم انتخابی جام جهانی 2026 به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با برتری سه بر یک ازبک ها تمام شد.

حسین الدین علی قل اف (17) اوستون اورونوف (29) و شرزود نصرالله اف (70) برای ازبکستان و شاه نظر تیرکیشوف (25) برای ترکمن ها موفق به گلزنی شدند.

جلال الدین ماشاریپوف هافبک استقلال پاس گل اول ازبک ها را داد. همجنین ارونوف که عملکردی تاثیرگذار با پیراهن پرسپولیس در نیم فصل دوم لیگ برتر ایران داشت به زیبایی هرچه تمام توانست گل دوم ازبکستان را بزند.

با این نتیجه شاگردان سرکو کاتانچ 13 امتیازی شده و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به ایران، در رتبه دوم گروه E باقی ماندند.

ترکمنستان نیز با این باخت به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به هنگ کنگ رده سوم گروه را حفظ کرد.

شایان ذکر است دیدار تیم های ملی ایران و ازبکستان سه شنبه هفته آینده 22 خردادماه برای تعیین صدرنشین گروه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیروزی ازبکستان با درخشش بازیکنان استقلال و پرسپولیس – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیروزی ازبکستان با درخشش بازیکنان استقلال و پرسپولیس – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.