پیام علیرضا قربانی به مردم/ به عشق شما ادامه می دهم

پیام علیرضا قربانی به مردم/ به عشق شما ادامه می دهم

آفتاب نیوز :

علیرضا قربانی با انتشار متنی، از مردم و همه کسانی که در ایام سوگواری برای درگذشت همسرش با او همراه و همدل بودند، قدردانی کرد.

در متن قربانی آمده است: 

«شب های هجر را گذراندیم و زنده ایم

ما را به سخت جانی خود این گمان نبود

به پشت سر که می نگرم تمامی عشق است و به روبه رو، جای خالی عزیزی که به روزگارم شور بخشیده بود و چه روزگار غریبیست نازنین…

ولیکن پُر بیراه نیست اگر بگویم تاب آوردن این غم را راهی نبوده و نیست جز مِهر و همراهی شما مردم عزیز و همه کسانی که در این مدت من و خانواده ام را تنها نگذاشتند و هر یک به طریقی کوشیدند که بار غم ما را سبک کنند. 

قدردانی و خضوع اینجانب به محضرتان را پذیرا باشید همانا عشق به مردم سرزمینم آن دلیل و نیرویی است که به من توان و امکان ادامه دادن و دیدار دوباره با شما را می دهد و به رغم تمام تالمات به احترام این مردم و تعهد اخلاقی تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا برنامه های پیش بینی شده از قبل را طبق اعلام قبلی به پیشگاهتان عرضه داریم کمااینکه صحنه برایم همچون آیینی مقدس است و آوازش ذکر روزگارم.

با برای شما

فرزند مردم ایران

علیرضا قربانی

23 بهمن 1402»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام علیرضا قربانی به مردم/ به عشق شما ادامه می دهم" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام علیرضا قربانی به مردم/ به عشق شما ادامه می دهم"، کلیک کنید.