پخش زنده اینترنتی مسابقات لیگ بدون قرارداد ممنوع شد

سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد:بر اساس قوانین و مقررات موضوعه، هر گونه محتوای تولید شده از مسابقات لیگ برتر آقایان، جام حذفی، سوپر جام، لیگ یک، لیگ برتر بانوان و لیگ برتر فوتبال ساحلی، متعلق به این سازمان است.

پخش زنده اینترنتی مسابقات لیگ بدون قرارداد ممنوع شد

آفتاب نیوز :

 متن اطلاعیه سازمان لیگ در خصوص تمامی سکو های پخش برخط مسابقات به شرح زیر است:

باسمه تعالی

اطلاعیه

قابل توجه تمامی سکو های های پخش برخط (پخش زنده اینترنتی)

به اطلاع می رساند: از آنجاییکه که بر اساس قوانین و مقررات موضوعه، هر گونه محتوای تولید شده از مسابقات لیگ برتر آقایان، جام حذفی، سوپر جام، لیگ یک، لیگ برتر بانوان و لیگ برتر فوتبال ساحلی، متعلق به سازمان لیگ فوتبال ایران است؛ لذا مقتضی است در خصوص هرگونه پخش محتوا نسبت به اخذ مجوز و عقد قرارداد با این سازمان اقدام لازم صورت گیرد. 

بدیهی است هر گونه استفاده (پخش یا کسب درآمد) از محتوای ذکر شده، بدون مجوز یا قرارداد با این سازمان در حکم تصرف غیر قانونی بوده موجب پیگرد قانونی خواهد شد. 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر واحد بازاریابی سازمان آماده اطلاع رسانی به متقاضیان می باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پخش زنده اینترنتی مسابقات لیگ بدون قرارداد ممنوع شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پخش زنده اینترنتی مسابقات لیگ بدون قرارداد ممنوع شد"، کلیک کنید.