پای یحیی به این تیم باز نمی شود؛ این مربی ماندنی است

پای یحیی به این تیم باز نمی شود؛ این مربی ماندنی است

به گزارش خبرگزاری برای شما؛ اینطور پیش بینی می شد، چون مورایس در دومین فصل حضور در تیم سپاهان موفق به کسب قهرمانی در لیگ برتر نشد؛ اردوی تیم سپاهان را ترک خواهد کرد. اما او یک فصل دیگر با تیم سپاهان قرارداد دارد. از سویی باشگاه سپاهان علاقمند نیست به این همکاری پایان دهد. این در صحبت های مدیر عامل باشگاه سپاهان هم پیداست.

او در مورد وضعیت همکاری با مورایس اینطور گفت: «یک فصل دیگر با مورایس قرارداد داریم، صحبت هایی در مورد بازیکنان داشته ایم و مورایس یک مربی در سطح بالای دنیا و مربی فنی است، باید سرمربی در مورد تقویت نقاط قوت تیم نظر دهد، اکنون باید 100 درصد از مورایس و تیم برای جام حذفی حمایت کنیم و مورایس حرفی از رفتن نزده است.»

پیش تر این طور گفته شد با جدایی مورایس از تیم سپاهان یحیی گل محمدی راهی دیار نصف جهان خواهد شد اما با اتفاقاتی که اکنون رقم خورده باید گفت سپاهان و مورایس به همکاری با هم ادامه خواهند داد. سپاهان امیدوار است با قهرمانی در جام حذفی فضا یک بار دیگر در اصفهان به سود تیم سپاهان تلطیف شود.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پای یحیی به این تیم باز نمی شود؛ این مربی ماندنی است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پای یحیی به این تیم باز نمی شود؛ این مربی ماندنی است"، کلیک کنید.