پایز: باید پیشرفتمان را حفظ کنیم و استوار باشیم/ ایشیکاوا و تاکاهاشی تیم ژاپن را قدرتمندتر کردند

پایز: باید پیشرفتمان را حفظ کنیم و استوار باشیم ایشیکاوا و تاکاهاشی تیم ژاپن را قدرتمندتر کردند

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: امیدوارم در مسیر پیشرفتی مشابه مسابقه با آرژانتین قرار داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری برای شما، موریس موتا پایز پس از نخستین تمرین توپی ملی پوشان در سالن اصلی مسابقات هفته دوم لیگ ملت ها درباره اولین حریف ایران اظهار کرد: بازی کردن مقابل ژاپن در کشورش تجربه ی ویژه ای هست. کمی استرس داریم، چون در برزیل مقابل برزیل بازی نکردیم، اما حالا در ژاپن مقابل ژاپن قرار می گیریم و لحظه ی بزرگی برای همه است.

وی افزود: می دانم که بازی خیلی سختی برابر یکی از استوارترین تیم های والیبال دنیا پیش رو داریم. امیدوارم در مسیر پیشرفتی مشابه مسابقه با آرژانتین قرار داشته باشیم. نیاز داریم که پیشرفتمان را حفظ کنیم. بازیکنان وضعیت بهتری دارند. باید برای این جنگ بزرگ که فردا پیش رو داریم باید آماده باشیم.

پایز تاکید کرد: همه چیز به ظرفیتمان در خوب سرویس زدن، پاس دادن و کمتر اشتباه کردن از حریف، بستگی دارد. اگر به این شکل بازی کنیم هر چیزی ممکن است، اما نیاز داریم فردا خیلی استوار باشیم.

وی در خصوص تغییرات در ترکیب 14 بازیکن تیم ملی گفت: مرتضی کمی در ناحیه کمر مشکل دارد، به همین خاطر اسفندیار به جمع 14 بازیکن اضافه شد. البته مشکل حضور اسفندیار نیست مشکل اینجاست که شریفی کارش را خیلی خوب انجام می داد. خیلی از او راضی بودیم، اما با شرایطی که در روز های گذشته داشتیم آمادگی 100 درصدی برای بازی ندارد و استراحت خواهد کرد، چون تا پایان فصل به او نیاز داریم.

سرمربی تیم ملی درباره کریمی هم توضیح داد: جواد هم یکی از مشکلات اصلی ما است. به این خاطر که وضعیت او خیلی متفاوت است. شرایط مایع گوش میانی اون خیلی خوب نیست. امروز برای او خیلی سخت بود چرا که وقتی سرش را تکان می داد، تعادلش را از دست می داد. او در حال حاضر نمی تواند بازی کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مطمینا بهترین ها در تیم ژاپن برای بازی مقابل ما حضور دارند. ایشیکاوا بازیکن خیلی قدرتمندی است. تاکاهاشی فصل فوق العاده ای را در ایتالیا پشت سر گذاشته و حالا به ژاپن برگشته است. بازی مقابل ژاپن با وجود این بازیکنان خیلی مهم است چرا که تیم حریف با حضور آن ها خیلی بهتر خواهد شد. در برزیل بدون این بازیکنان تیم ژاپن خوب بازی کرد و حالا با وجود این نفرات بهترین تیم در جهان است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایز: باید پیشرفتمان را حفظ کنیم و استوار باشیم/ ایشیکاوا و تاکاهاشی تیم ژاپن را قدرتمندتر کردند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایز: باید پیشرفتمان را حفظ کنیم و استوار باشیم/ ایشیکاوا و تاکاهاشی تیم ژاپن را قدرتمندتر کردند"، کلیک کنید.