پاداش برای تیم هاکی بانوان در صورت کسب سکو قهرمانی آسیا

پاداش برای تیم هاکی بانوان در صورت کسب سکو قهرمانی آسیا

معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش از تخصیص پاداش به بانوان هاکی سالنی در صورت کسب سکو در مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند خبر داد.

به گزارش برای شما، محمد شروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان امروز جمعه 14 اردیبهشت با حضور در آخرین اردوی تیم ملی هاکی سالنی بانوان که در سالن تمرینی دانشگاه آزاد اسلامی علوم و تحقیقات در حال برگزاری است در جریان روند تمرینات آنها قرار گرفت.

در این بازدید اسبقیان با اشاره به روند پیشرفت چشمگیر رشته هاکی در کشور گفت: حضور قدیمی برای جامعه ورزش کشور و به ویژه فدراسیون هاکی باعث افتخار و مباهات است، از زمان حضور وی شاهد اتفاقات بسیار خوبی در فدراسیون هاکی بودیم. نگاه وزیر ورزش به تمام رشته های ورزشی نگاه یکسانی است و در صورت کسب سکو توسط تیم ملی هاکی بانوان، پاداش درنظر گرفته خواهد شد.

وی تمرینات تیم ملی را بسیار جدی و با کیفیت ارزیابی کرد و برای تیم ملی هاکی بانوان در قهرمانی آسیا آرزوی موفقیت کرد.

در این بازدید همچنین بهرام قدیمی رییس فدراسیون هاکی نیز ضمن تشکر از حضور معاون وزیر ورزش در این اردو افزود: اسبقیان از جنس ورزش هستند و سابقه درخشانی در ورزش کشور دارند.

قدیمی اظهار کرد: امیدواریم تیم ملی هاکی سالنی بانوان با بهره گیری از سرمربی چینی- آمریکایی (جون کنت ول) و تلاش بی وقفه بازیکنان و کادر فنی تیم بتواند برای نخستین بار در مسابقات آسیایی تایلند روی سکو برود.

رقابت های هاکی سالنی قهرمانی آسیا انتخابی جام جهانی بانوان از 24 تا 27 اردیبهشت در تایلند برگزار می شود و تیم ملی بانوان ایران 20 اردیبهشت راهی این رقابت ها خواهد شد.

تیم هاکی سالنی بانوان ایران در حال حاضر جایگاه پنجم آسیا را دارد.

در این رقابت ها تیمی که بتواند عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دهد مجوز جام جهانی را کسب خواهد کرد.

پایان خبر برای شما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پاداش برای تیم هاکی بانوان در صورت کسب سکو قهرمانی آسیا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پاداش برای تیم هاکی بانوان در صورت کسب سکو قهرمانی آسیا"، کلیک کنید.