ورود 27 هزار تاکسی جدید به ناوگان حمل و نقل شهری +فیلم

در حاشیه مراسم آغاز تحویل 1000 دستگاه تاکسی برقی به سامانه تاکسیرانی تهران؛

ورود 27 هزار تاکسی جدید به ناوگان حمل و نقل شهری +فیلم

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: امسال به کمک دولت 27 هزار تاکسی جدید را که توسط 11 خودروساز ساخته شده وارد ناوگان می کنیم. امروز شاهد رونمایی از هزار دستگاه تاکسی هستیم و هزار دستگاه بعدی نیز تا ماه آینده تحویل خواهد شد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری برای شما، محسن هرمزی معاون حملو نقل و ترافکی شهرداری تهران در حاشیه مراسم آغاز تحویل 1000 دستگاه تاکسی برقی به سامانه تاکسیرانی تهران در جمع خبرنگاران گفت: ما امروز داستان توسعه کشور را ورق می زنیم. امروز از زیرساختی رونمایی می شود که در آینده حوزه برقی سازی و زیرساختی گسترش پیدا می کند. یکی از مهمترین شیون حمل و نقل برقی عمومی است که ما از این جنبه کار را آغاز کردیم و به مرور این نگاه را به حوزه حمل و نقل شخصی هم وارد می شود.

وی افزود: ما وارد مرحله عملیاتی شدیم و از امروز ناوگان حمل و نقل برقی در حوزه تاکسی عملی می شود. ما امسال به کمک دولت 27 هزار تاکسی جدید را که توسط 11 خودروساز ساخته شده وارد ناوگان می کنیم. امروز شاهد رونمایی از هزار دستگاه تاکسی هستیم و هزار دستگاه بعدی نیز تا ماه آینده تحویل خواهد شد.

هرمزی در ادامه عنوان کرد: 25 هزار تاکسی برقی و 10 هزار ون برقی هم در تعهد شهرداری است که به این جمع اضافه خواهد شد.

نسخه کامل صحبت های محسن هرمزی را در ادامه تماشا کنید: 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ورود 27 هزار تاکسی جدید به ناوگان حمل و نقل شهری +فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ورود 27 هزار تاکسی جدید به ناوگان حمل و نقل شهری +فیلم"، کلیک کنید.