واکنش مدودف به احتمال ارسال موشک های دوربرد به اوکراین

واکنش مدودف به احتمال ارسال موشک های دوربرد به اوکراین

به گزارش برای شما مقامات آمریکایی مدعی هستند که در صورت تحویل کمک های نظامی جدید آمریکا به اوکراین، این کشور می تواند بخشی از پیشروی های روسیه در این مدت را خنثی کرده و ارتش روسیه را به عقب براند؛ اما مسیله کمبود نیروهای اوکراینی دغدغه دیگری است که در کنار کمبود تسلیحات و ضعف ارتش اوکراین برجسته می شود.

به نقل از برای شما «دیمیتری مدودف» معاون شورای امنیت روسیه که سابقا رییس جمهور و نخست وزیر این کشور هم بوده، در پیام رسان تلگرام نوشت: «استراتژیست های احمق ناتو عمیقا می خواهند تمام اوکراین تحت کنترل روسیه باشد، به همین خاطر است که آنها قصد دارند تسلیحات دوربرد به کی یف تحویل دهند.»

او در ادامه تاکید کرد: «اگر غرب تسلیحات و موشک های دوربرد به اوکراین بدهد، تنها نقطه امن مرز لهستان خواهد بود. به عبارتی، امنیت شهرها و روستاها نمی تواند تضمین شود. حتی اگر تصور کنیم که کی یف اسنادی را با واشنگتن امضا کرده است، باز هم کی یف با دریافت این تسلیحات همه چیز را نقض می کند و پیامدهای دریافت این نوع از تسلیحات مشخص است.»

مدودف در پایان پیامش با اشاره به تسلیحات هسته ای غیراستراتژیک روسیه که اخیرا از انجام رزمایش های مربوطه خبر داده بود، نوشت: «اگر این روند (دریافت تسلیحات) ادامه پیدا کند، منطقه امن جایی در مرز لهستان خواهد بود و این بسیار خطرناک است. علاوه بر این، تسلیحات هسته ای غیراستراتژیک روسیه مفهوم پیچیده ای دارد و قدرت آنها بسیار چشمگیر و حایز اهمیت است.»

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش مدودف به احتمال ارسال موشک های دوربرد به اوکراین" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش مدودف به احتمال ارسال موشک های دوربرد به اوکراین"، کلیک کنید.