واکنش روسیه به حمله اسراییل علیه رفح

واکنش روسیه به حمله اسراییل علیه رفح

به گزارش برای شما میخاییل بوگدانف، معاون وزیر خارجه روسیه در جریان کنفرانسی مطبوعاتی خاطرنشان کرد عملیات رژیم صهیونیستی در منطقه رفح فاجعه انسانی است؛ اکنون شمار زیادی از غیرنظامیان از جمله زنان و کودکان در آنجا وجود دارند و بیش از 1.5 میلیون تن در جنوب نوار غزه در منطقه رفح مستقر هستند.

براساس گزارش خبرگزاری فلسطینی «سما»، معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد حمله رژیم صهیونیستی به شهر رفح منجر به فاجعه انسانی در منطقه خواهد شد.

به گزارش برای شما ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه دوشنبه 6 مه، عملیات نظامی خود را در شهر رفح آغاز کرد و روز سه شنبه اعلام کرد که کنترل بخش فلسطینی گذرگاه رفح را به دست گرفته و جاده بین گذرگاه و صلاح الدین را بسته است.

حمله هوایی ارتش رژیم صهیونیستی به رفح در شامگاه دوشنبه درحالی رخ داد که پیش از آن جنبش حماس در بیانیه ای از موافقت «اسماعیل هنیه» رییس دفتر سیاسی این جنبش با طرح قطر برای آتش بس در غزه خبر داد.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش روسیه به حمله اسراییل علیه رفح" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش روسیه به حمله اسراییل علیه رفح"، کلیک کنید.