هوای تهران همچنان در وضعیت نارنجی

آفتاب نیوز :

هوای امروز شهر تهران در شرایط “ناسالم برای گروه های حساس” قرار دارد.

بر اساس داده های شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای امروز چهارشنبه 25 بهمن ماه 1402 پایتخت در اکثر مناطق در شرایط “ناسالم برای گروه های حساس” قرار دارد همچنین میانگین غلظت ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون که آلاینده اصلی تهران در روز گذشته نیز بوده است، هم اکنون عدد 114 را نشان می دهد.

بر اساس شاخص کیفیت هوا (AQI)، زمانی که شاخص عددی بین 101 تا 150 را نشان دهد، کیفیت هوا در شرایط “ناسالم برای گروه های حساس” است.

هوای تهران همچنان در وضعیت نارنجی

بر اساس جدول رنگ بندی شرکت کنترل کیفیت هوا، ایستگاه های سبزرنگ شرایط “پاک”، زردرنگ شرایط “قابل قبول”، نارنجی رنگ شرایط “ناسالم برای گروه های حساس”، قرمزرنگ شرایط “ناسالم” و بنفش رنگ شرایط “بسیار ناسالم” را نشان می دهد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هوای تهران همچنان در وضعیت نارنجی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هوای تهران همچنان در وضعیت نارنجی"، کلیک کنید.