همچنان دنبال ارتقای سطح پزشکی در ورزش هستیم – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

همچنان دنبال ارتقای سطح پزشکی در ورزش هستیم - خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری برای شما و به نقل از و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، غلامرضانوروزی در نخستین جلسه سال جاری هیات رییسه این فدراسیون ضمن ارایه گزارشی از عملکرد سال گذشته فدراسیون پزشکی ورزشی بویژه در زمینه ثبت رکورد تاریخی ساماندهی بیش از 4 میلیون ورزشکار، تصریح کرد: با وجود موفقیت حاصله رویکرد فدراسیون همواره تلاش برای ارتقای سطح خدمات و موفقیت های روز افزون است از طرفی با توجه به بخشنامه مقام عالی وزارت به تمامی ادارات کل و اجباری اعلام نمودن عضویت در کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی برای تمامی ورزشکاران سراسر کشور و همچنین تاکید ایشان مبنی بر فراهم نمودن زیرساخت های لازم از سوی فدراسیون پزشکی ورزشی، همه تلاش خود را در ستاد مرکزی و هیات های استانی به کار گرفته ایم که در کنار رشد در تمامی بخش ها در زمینه ساماندهی ورزشکاران در جهت تحقق اهداف وزارت ورزش و جوانان تلاش کنیم.

نوروزی عضویت در کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی را یک فرصت برای ورزشکاران توصیف کرد و گفت: همزمان با پیگیری هدف افزایش ورزشکاران سازمان یافته برنامه ریزی لازم برای ارتقای سطح خدمات نیز به عمل آمده و امیدواریم بتوانیم بیش از پیش خدمتگزار جامعه ورزش و جوانان باشیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همچنان دنبال ارتقای سطح پزشکی در ورزش هستیم – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همچنان دنبال ارتقای سطح پزشکی در ورزش هستیم – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.