نیکفر: جدایی قربانی با نظر مورایس بود/ در فضای مجازی اظهار نطر زیاد است اما مهم نظر سرمربی است

یک میلیون یورو به سپاهان بابت رضایتنامه پول رسید

نیکفر: جدایی قربانی با نظر مورایس بود در فضای مجازی اظهار نطر زیاد است اما مهم نظر سرمربی است

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: اظهارنظر هایی زیادی در فضای مجازی وجود دارد، اما اظهارنظر سرمربی تیم به عنوان متخصص خبره واجب الامر است، با احترام به هواداران، نظر سرمربی مهم است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری برای شما، منوچهر نیکفر در حاشیه تمرین تیم فوتبال سپاهان اظهار کرد: امیدواریم بازی خوبی از دو تیم الهلال و سپاهان ببینیم و امیدوارم سپاهان فرصت هایی که در بازی خانگی از دست داد و تیم برتر میدان بود، را در این بازی خوشحال کنیم و صعود کنیم.

وی افزود: همه آمادگی کاملی دارند، تلاش کردیم امکانات را فراهم کنیم، بازیکنان انگیزه بالایی دارند تا دل مردم را شاد کنند، هواداران در بازی رفت حضور پیدا کرده و از تیم حمایت کردند، استقبال خوبی از سپاهان شد و امیدواریم بتوانیم با کسب نتیجه خوب، قدردان هواداران باشیم.

سرپرست باشگاه سپاهان ادامه داد: همچنین سعی می کنیم مشکلات ورزشگاه نقش جهان برای هواداران را با همکاری مقامات اصفهان حل کنیم. سپاهان از نظر بودجه تیم بسیار پایین تری از الهلال است، اما از نظر توانایی های فنی در زمین چیزی کم نداشت، سپاهان فرصت های خوبی ایجاد کرد و امیدوار هستیم در ریاض نتیجه مناسب را بگیریم و دل هواداران را شاد کنیم.

وی تاکید کرد: میزبانی الهلال تاکنون خوب بوده است، سفیر ایران در عربستان و مقامات عربستان استقبال خوبی کردند؛ الهلال در نامه ای تشکر خود از میزبانی سپاهان را اعلام کرد و امیدواریم با دست پر از ریاض برگردیم.

نیکفر در مورد جدایی محمد قربانی گفت: اقدامات تیم با مورایس هماهنگ می شود، هیچ کسی حق تصمیم گیری در مورد مسایل فنی تیم را ندارد و این انتقال با نظر مورایس بوده و امیدواریم گزینه های مورد نظر مورایس را برای سپاهان جذب کنیم؛ این انتقال از لحاظ رقم بسیار مناسب بود و برای رضایت نامه یک میلیون یورو به سپاهان پرداخت می شود.

وی خاطر نشان کرد: باشگاه سپاهان حرفه ای است و خرید و فروش بازیکن نیز جزیی از این اصول حرفه ای است، آفر هایی برای بازیکن های دیگری داریم، اما اقدام دیگری تا پایان فصل نخواهیم داشت؛ هر تصمیمی برای تیم فوتبال با نظر سرمربی خواهد بود.

نیکفر ادامه داد: اظهارنظر هایی زیادی در فضای مجازی وجود دارد، اما اظهارنظر سرمربی تیم به عنوان متخصص خبره واجب الامر است، با احترام به هواداران، نظر سرمربی مهم است، اگر بازیکنی روز بدی داشت، بازهم از وی حمایت کنند، هر بازیکن ممکن است روز خوب یا بد داشته باشد، همه بازیکنان با تمام وجود برای تیم تلاش می کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نیکفر: جدایی قربانی با نظر مورایس بود/ در فضای مجازی اظهار نطر زیاد است اما مهم نظر سرمربی است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نیکفر: جدایی قربانی با نظر مورایس بود/ در فضای مجازی اظهار نطر زیاد است اما مهم نظر سرمربی است"، کلیک کنید.