نمی گذاریم استقلال قهرمان شود!

مصاحبه بخش های مختلف صداوسیما با سرمربی تیم هایی که در سه هفته پایانی با استقلال دیدار دارند و قول آنها برای استفاده از تمام توان شان مقابل آبی ها به اعتراض هواداران این باشگاه در صفحات هواداری منجر شده است.

 نمی گذاریم استقلال قهرمان شود!

آفتاب نیوز :

مصاحبه بخش های مختلف صداوسیما با سرمربی تیم هایی که در سه هفته پایانی با استقلال دیدار دارند و قول آن ها برای استفاده از تمام توان شان مقابل آبی ها به اعتراض هواداران این باشگاه در صفحات هواداری منجر شده است.

آن ها در فضای مجازی پرسیده اند چرا صداوسیما همین مطالبه را از سرمربیان رقبای هفته های پایانی پرسپولیس ندارند؟! نظیر این حاشیه ها در هر فصل و نزد هواداران سرخابی برجسته می شود.

در این بین، محمد نوری، پیشکسوت جنجالی استقلال که اخیرا اظهاراتش چالش برانگیز بوده و می گوید نمی خواهند اجازه دهند آبی ها قهرمان شوند، به بهانه ماجرای فساد فوتبال و احضار برخی مدیران فدراسیون و چهره های رسانه ای به دادگاه، در یک استوری اتهاماتی را به باشگاه پرسپولیس وارد کرد و نوشت: حامیان تیم خاص یکی یکی به اتهام فساد برکنار و بقیه آن ها هم دست شان رو می شود!/نواندیش

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نمی گذاریم استقلال قهرمان شود!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نمی گذاریم استقلال قهرمان شود!"، کلیک کنید.