نقطعه ضعف پرسپولیس از یحیی به اوسمار رسید!

نقطعه ضعف پرسپولیس از یحیی به اوسمار رسید!

آفتاب نیوز :

یکی از بزرگترین مشکلات پرسپولیس در زمان یحیی گل محمدی این بود که وقتی تیم یحیی گل اول را دریافت می کرد، کمتر می توانست کامبک بزند و بازی باخته را به برد تبدیل کند. موضوعی که در زمان برانکو عکس آن اتفاق می افتاد و در خیلی از بازی ها پرسپولیس با وجود عقب افتادن از حریف، به راحتی به بازی برمی گشت و می توانست بازی باخته را با 3 امتیاز به پایان برساند. در زمان یحیی گل محمدی و طی 3 فصل اخیر، پرسپولیس در 17 بازی گل اول را دریافت کرد و از این تعداد بازی تنها در 2 دیدار موفق به زدن کامبک شد و مقابل رقبا به برتری رسید.

حالا این آمار با حضور اوسمار بدتر شد و تعداد بازی هایی که پرسپولیس در آن ابتدا گل خورد، به 18 رسید. در بازی با آلومینیوم که اولین تجربه سرمربیگری اوسمار در پرسپولیس بود، پرسپولیس گل اول را خورد و حتی نتوانست کار را به تساوی بکشد. به نظر می رسد این نقطه ضعف برای تیم بزرگی مثل پرسپولیس از تیم یحیی به تیم اوسمار هم انتقال پیدا کرده و در این تیم خبری از کامبک نخواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نقطعه ضعف پرسپولیس از یحیی به اوسمار رسید!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نقطعه ضعف پرسپولیس از یحیی به اوسمار رسید!"، کلیک کنید.