نفرات برتر رده امید و بزرگسالان مشخص شدند – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

نفرات برتر رده امید و بزرگسالان مشخص شدند - خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار برای شما، در روز نخست مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کشور جاده آقایان رده های سنی امید و بزرگسالان به میزبانی استان زنجان ۵۱ رکابزن از ۱۵ استان مسیر ۱۵۰ کیلومتری را رکاب زدند.

حامد شهیدی و قادر میزبانی قهرمان اسبق دوچرخه سواری کشورمان به عنوان سرداور و نماینده فدراسیون دوچرخه سواری حضور داشتند. در پایان این رقابت سخت و نفسگیر مهدی آقاکاشی رکابزن ملی پوش استان قزوین در رده سنی امیدها به مقام قهرمانی دست یافت.علی لبیب رکابزن المپیکی ایران هم دوم شد.

در رده سنی بزرگسالان نیز حسن سیف اللهی از استان آذربایجان شرقی با ثبت زمان ۳:۲۵:۴۰ ساعت به مقام قهرمانی این مسابقه دست یافت و مرد شماره یک جاده کشور در سال ۱۴۰۳ شد.

نفرات برتر رده سنی امیدها:

نفر اول: مهدی آقاکاشی از استان قزوین
نفر دوم: علی لبیب از آذربایجان شرقی
نفر سوم: رامیار قوامی از لرستان

نفرات برتر رده سنی بزرگسالان:

نفر اول: حسن سیف اللهی از استان آذربایجان شرقی
نفر دوم: حسن علیزاده از آذربایجان شرقی
نفر سوم: مهدی ناطقی از اصفهان

این مسابقات فردا در بخش تایم تریل انفرادی نیز ادامه خواهد داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نفرات برتر رده امید و بزرگسالان مشخص شدند – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نفرات برتر رده امید و بزرگسالان مشخص شدند – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.