نادران: با شعار نجات اقتصاد ایران آمده ام/ مستقل از جریانات سیاسی وارد صحنه شدم

پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری؛

نادران: با شعار نجات اقتصاد ایران آمده ام مستقل از جریانات سیاسی وارد صحنه شدم

نماینده سابق مردم تهران در مجلس گفت: با شعار نجات اقتصاد ایران در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کردم.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری برای شما، الیاس نادران نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی جهت ثبت نام در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وارد وزارت کشور شد و نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شد.

الیاس نادران، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی پس از تکمیل فرایند ثبت نام در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: 20 سال در انتخابات های مختلف به عنوان مشاور اقتصادی نامزد ها توصیه هایی به آنها داشتم، اما متاسفانه در عمل آنچه که در سیاست های راهبردی و توصیه ها بود عمل نشد و اقتصاد کشور به آن نقطه مطلوب که باید می رسید نرسید.

وی افزود: احساس وظیفه کردم خودم آستین بالا بزنم و در راه خدمت به این مردم وارد صحنه شوم. بنا بر این دارم که مطابق با قانون اساسی ان شاءلله راهبرد های تامین نیاز های اساسی مردم که جزو اصول بر زمین مانده قانون اساسی است در اجرا با انحراف مواجه شده سرلوحه کارم قرار دهم.

نادران گفت: هیچکدام از احزاب سیاسی و شخصیت های سیاسی از بنده دعوت نکردند که بیایم و مدیون هیچکدام نیستم. مستقل از همه جریانات سیاسی وارد صحنه شدم و اتکایم بعد از خداوند به مردم است و بنا بر این دارم که رییس جمهور مردم باشم و نه جریانات سیاسی که نظام مدیریتی کشور را بین خودشان دست به دست می کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نادران: با شعار نجات اقتصاد ایران آمده ام/ مستقل از جریانات سیاسی وارد صحنه شدم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نادران: با شعار نجات اقتصاد ایران آمده ام/ مستقل از جریانات سیاسی وارد صحنه شدم"، کلیک کنید.