موفقیت های استان سمنان در حوزه های مختلف برجسته سازی شود – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

موفقیت های استان سمنان در حوزه های مختلف برجسته سازی شود - خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار برای شما، سید محمد رضا هاشمی صبح سه شنبه در جلسه قرارگاه عملیاتی تحقق شعار سال به میزبانی سالن یادگار امام (ره) استانداری سمنان ضمن بیان اینکه ظرفیت و پتانسیل های بسیار ویژه و مطلوبی برای تحقق شعار سال در استان وجود دارد، ابراز داشت: افزایش کیفیت امور باید در دستور کار دستگاه های اجرایی قرار گیرد.

وی ضمن بیان اینکه موفقیت های بسیاری در حوزه های مختلف نصیب استان شده است، افزود: برجسته سازی موفقیت ها نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

استاندار سمنان بابیان اینکه برای تحقق شعار سال می بایست تمامی ظرفیت ها، امکانات و پتانسیل های موجود به کار گرفته شود، ابراز داشت: انتظار می رود با مجموع این اقدامات استان سمنان رتبه برتر کشوری را کسب کند.

هاشمی در ادامه تصریح کرد: سه مجموعه جهاد کشاورزی، صمت و میراث فرهنگی برای تحقق شعار سال می توانند تاثیر گذاری مطلوبی داشته باشند.

وی افزود: برای تحقق شعار سال شرکت ها تعاونی نیز نقش مهم دارند که صرفاً نباید افزایش کمیت در راس قرار گیرد بلکه می طلبد تا این بخش نیز بر روی کیفیت امور دقت ویژه ای صورت دهند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "موفقیت های استان سمنان در حوزه های مختلف برجسته سازی شود – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "موفقیت های استان سمنان در حوزه های مختلف برجسته سازی شود – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.