مهارت آموزی بیش از یک و نیم میلیون نفر از کارکنان وظیفه نیروهای مسلح

مهارت آموزی بیش از یک و نیم میلیون نفر از کارکنان وظیفه نیروهای مسلح

به گزارش خبرگزاری برای شما از سنندج، مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه در ستاد انتظامی استان کردستان گفت: در زمان آغاز فعالیت قرارگاه مهارت آموزی تا کنون یک میلیون 650 هزار نفر تحت آموزش قرار گرفتند، که از این تعداد 850 هزار نفر به صورت تخصصی آموزش دیده اند.
سردار موسی کمالی با اشاره به ترویج فرهنگ مهارت آموزی و ایجاد انگیزه و تشویق جوانان به مهارت آموزی، اظهار کرد: مهمترین بحث در گفتمان سازی مهارت آموزی دست یابی به نگاه مشترک برای تحقق اهداف قرارگاه است.

مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح با بیان اینکه مهارت آموزی و توانمندسازی سربازان یکی از دغدغه ها و برنامه های اولویت دار نیروهای مسلح است، تصریح کرد:ما باید وضع موجود را به نحو احسن ارزیابی و با راه حل مناسب مشکلات و موانع را برطرف کنیم، و این امر نیازمند نقشه راه و تقسیم کار است.
وی با اشاره به اینکه در راستای تحقق این هدف در ده محور پشتیبانی و حمایت را آغاز کرده ایم، ادامه دارد: نخستین محور اهتمام و ورود فرماندهان و مسیولان به این حوزه و سپس بحث غربالگری و نیازسنجی و برگزاری آزمون بر حسب نیاز و تربیت نیروی انسانی متناسب با نیاز بازار بعد از خدمت مقدس سربازی جزو دیگر اولویت هاست.

مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح از ایجاد تجهیزات و کارگاه های مجهز طبق استانداردهای لازم به عنوان سومین محور نام برد و اضافه کرد: اطلاع رسانی و ترویج فرهنگ مهارت آموزی سربازان چهارمین مورد اجرایی است.

وی با اشاره به 5 مورد آخر بحث مهارت آموزی جهت تربیت نیروی کارآمد عنوان کرد: تعامل بین نیروهای مسلح و سازمان های دیگر، آمار و اطلاعات، آسیب شناسی، جذب اعتبارات، رصد و هدایت و حمایت شغلی و نظارت اجرایی از دیگر مواردی است که برای تربیت نیروی کارآمد و جوان انقلابی باید مورد توجه قرار گیرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مهارت آموزی بیش از یک و نیم میلیون نفر از کارکنان وظیفه نیروهای مسلح" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مهارت آموزی بیش از یک و نیم میلیون نفر از کارکنان وظیفه نیروهای مسلح"، کلیک کنید.