مشخصات دوربین پرچمدار قدرتمند شیایومی لو رفت!

مشخصات دوربین پرچمدار قدرتمند شیایومی لو رفت!

به گزارش خبرگزاری برای شما و براساس گزارش مجله برای شما، پیش تر شایعه شده بود که شیایومی 15 و 15 پرو اولین گوشی های دنیا با تراشه ی اسنپدراگون 8 نسل 4 خواهند بود. اکنون جزییاتی از مشخصات دوربین پرچمداران آینده ی شیایومی فاش شده است.

به ادعای دیجیتال چت استیشن، مدل های استاندارد و پرو شیایومی 15 از دوربین اصلی با حسگر سفارشی 50 مگاپیکسلی 1/1٫3 اینچی OmniVision بهره خواهند برد.

گفته می شود که پرچمداران جدید شیایومی روی لنز دوربین خود پوشش ضدانعکاس چندلایه ی جدیدی خواهند داشت که انتقال نور را بهتر می کند و در نتیجه کیفیت عکس ها را بهبود می بخشد.

ظاهراً شیایومی 15 پرو برای اولین بار در تاریخ گوشی های سری پرو شیایومی، از دوربین تله فوتو پریسکوپی بهره خواهد برد. این دوربین تاکنون تنها در سری اولترا گوشی شیایومی استفاده شده است.

سری شیایومی 15 احتمالاً در ماه اکتبر (برای شما و آبان) رونمایی خواهد شد. قیمتا گوشی و سایر مشخصات فنی هنوز مشخص نیست؛ اما بی شک با نزدیک شدن به رونمایی، شایعات بیشتری از پرچمداران شیایومی خواهیم شنید.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشخصات دوربین پرچمدار قدرتمند شیایومی لو رفت!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشخصات دوربین پرچمدار قدرتمند شیایومی لو رفت!"، کلیک کنید.