لزوم رفت موانع پرداخت تسهیلات مسکن در زنجان – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

لزوم رفت موانع پرداخت تسهیلات مسکن در زنجان - خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار برای شما، محسن افشارچی صبح چهارشنبه در سومین جلسه شورای مسکن استان که در محل استانداری زنجان برگزار شد، با تاکید بر اینکه متقاضیان دریافت تسهیلات مسکن نباید با مشکلات متعدد مواجه شوند، گفت: اعطای بموقع این تسهیلات به متقاضیان بسیار ضروری است.

وی با اشاره به اینکه طبق قول های مساعدی که داده شده است، تحویل زمین به متقاضیان نهضت ملی مسکن باید انجام شود، افزود: از طرفی مشکل مربوط به تحویل زمین به این متقاضیان نیز باید در کوتاه ترین زمان ممکن مرتفع شود.

این مسوول ضمن درخواست از مسوولان اداره کل راه و شهرسازی استان در راستای پیگیری موضوع تامین زمین برای متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در استان، اظهار کرد: بی تردید باید مدیریت لازم در این خصوص از سوی دستگاه متولی انجام گرفته و هر چه سریع تر شاهد تحقق مقدمات اولیه تامین زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان باشیم.

استاندار زنجان با یادآوری اینکه یکی از دغدغه های مهم متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن، تامین زمین است، ادامه داد: متقاضیان انتظار دارند که موضوع تحویل زمین به آن ها به صورت دقیق و زمان بندی شده اعلام شود تا بتوانند برنامه ریزی درستی برای مشارکت در این طرح داشته باشند.

افشارچی با تاکید بر اینکه روند امور در این زمینه باید به گونه ای باشد که رضایت متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن جلب شود، خاطرنشان کرد: یکی از اقداماتی که اداره کل راه و شهرسازی استان باید طی ماه های آینده انجام دهد، زمان بندی اعلام تحویل واحدهای مسکونی این طرح به متقاضیان است، بنابراین طی ماه های آینده باید شاهد تحویل قابل توجهی از واحدهای مذکور به متقاضیان باشیم.

وی با اشاره به اینکه در خصوص پروژه های نهضت ملی مسکن در حوزه خودمالکی با مشکل پرداخت تسهیلات مواجه هستیم، عنوان کرد: از شعب بانکی مستقر در استان زنجان انتظار داریم در این زمینه همراهی لازم را داشته باشند تا متقاضیان بتوانند با دریافت بموقع تسهیلات، نسبت به احداث واحدهای خود در قالب این طرح اقدام کنند.

استاندار زنجان با تاکید بر اینکه از اداره کل راه و شهرسازی استان انتظار داریم تا جلسه آینده نسبت به ارایه گزارش دقیق وضعیت پرداخت تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن از سوی بانک ها اقدام کند، یادآور شد: بی شک بانک ها با اعطای بموقع تسهیلات به متقاضیان، سهم عمده ای در پیشبرد این طرح ملی خواهند داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لزوم رفت موانع پرداخت تسهیلات مسکن در زنجان – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لزوم رفت موانع پرداخت تسهیلات مسکن در زنجان – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.