قیمت سکه و طلا امروز 23 اردیبهشت؛ ثبات قیمت سکه طی 24 ساعت گذشته – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

قیمت سکه و طلا امروز 23 اردیبهشت؛ ثبات قیمت سکه طی 24 ساعت گذشته - خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار برای شما، قیمت هر قطعه سکه طرح جدید تا لحظه درج این خبر در معاملات امروز یکشنبه (23 اردیبهشت) در بازار طلای تهران نسبت به روز کاری گذشته، 100 هزار تومان کاهش یافت و 41 میلیون و 100 هزار تومان داد و ستد شد.

سکه بهار آزادی طرح قدیم با کاهش 500 هزار تومانی نسبت به قیمت روز کاری گذشته، 38 میلیون تومان معامله شد.

نیم سکه امروز بدون تغییر در قیمت، 23 میلیون و 800 هزار تومان خرید و فروش شد؛ همچنین قیمت ربع سکه نیز با افزایش 50 هزار تومانی به 15 میلیون و 150 هزار تومان رسید.

قیمت سکه گرمی بدون تغییر نسبت به روز کاری گذشته، هفت میلیون و 200 هزار تومان دادوستد شد.

هر گرم طلای 18 عیار امروز در بازار طلای تهران، قیمت سه میلیون و 395 هزار تومان معامله شد.

بهای هر اونس طلا در بازارهای جهانی 2 هزار و 360 دلار است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قیمت سکه و طلا امروز 23 اردیبهشت؛ ثبات قیمت سکه طی 24 ساعت گذشته – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قیمت سکه و طلا امروز 23 اردیبهشت؛ ثبات قیمت سکه طی 24 ساعت گذشته – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.