قیمت جهانی نفت امروز ۲۰ تیر؛ نفت برنت ۸۴ دلار و ۳۹ سنت شد – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

قیمت جهانی نفت امروز ۲۰ تیر؛ نفت برنت ۸۴ دلار و ۳۹ سنت شد - خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

بهای معاملات نفت برنت با ۲۷ سنت معادل ۰.۳ درصد کاهش، به ۸۴ دلار و ۳۹ سنت در هر بشکه رسید. نفت برنت روز گذشته ۱.۳ درصد سقوط کرد.

بهای معاملات وست تگزاس اینترمدیت آمریکا با ۲۰ سنت معادل ۰.۲۵ درصد کاهش، به ۸۱ دلار و ۲۱ سنت در هر بشکه رسید. شاخص نفت آمریکا در معاملات روز سه شنبه، ۱.۱ درصد کاهش داشت.

طبق آمار مؤسسه امریکن پترولیوم، ذخایر نفت آمریکا در هفته منتهی به پنجم ژوئیه، به میزان ۱.۹۲۳ میلیون بشکه کاهش یافت. ذخایر بنزین، به میزان ۲.۹۵۴ میلیون بشکه کاهش داشت. با این حال، ذخایر سوخت‌های تقطیری، به میزان ۲.۳۴۲ میلیون بشکه افزایش داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قیمت جهانی نفت امروز ۲۰ تیر؛ نفت برنت ۸۴ دلار و ۳۹ سنت شد – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قیمت جهانی نفت امروز ۲۰ تیر؛ نفت برنت ۸۴ دلار و ۳۹ سنت شد – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.