علاقه معنادار به سرمربیان خارجی در فوتبال ایران/ مربیان قهرمان ایرانی نیستند!

علاقه معنادار به سرمربیان خارجی در فوتبال ایران/ مربیان قهرمان ایرانی نیستند!

آفتاب‌‌نیوز :

هواداران تیم پرسپولیس در حالی که بعد از جدایی یحیی گل‌محمدی در نیم‌فصل گذشته و انتخاب دستیار برزیلی وی تقریبا امیدی به اضافه شدن یک جام دیگر به کلکسیون جام‌های قهرمانی تیم محبوبشان در لیگ برتر نداشتند، اما اوسمار ویرا عملکردی رویایی را برای این تیم و هوادارانش رقم زد و فصل را بهترین شکل به نفع سرخ‌پوشان به پایان رساند.

از طرف دیگر ژوزه مورایس پرتغالی نیز با عبور تیم سپاهان از شرایط عجیب و غریب در فصلی که گذشت انگیزه شاگردانش را برای قهرمانی در جام حذفی بالا نگه داشت و این تیم فاتح این رقابت‌ها شد.

با توجه به نتایجی که دو تیم بزرگ فوتبال کشور با مربیان خارجی در فصل گذشته به دست آورده طبیعی است که هواداران و حتی برخی پیشکسوتان تیم‌ها از حضور مربیان خارجی نسبت به گزینه‌های داخلی استقبال بیشتری می‌کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "علاقه معنادار به سرمربیان خارجی در فوتبال ایران/ مربیان قهرمان ایرانی نیستند!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "علاقه معنادار به سرمربیان خارجی در فوتبال ایران/ مربیان قهرمان ایرانی نیستند!"، کلیک کنید.