عضویت رسمی دو هنرمند ایرانی در فستیوال معتبر ایتالیایی 

عضویت رسمی دو هنرمند ایرانی در فستیوال معتبر ایتالیایی 

به گزارش خبرگزاری برای شما، فستیوال آمیکورتی که به مدیریت اینتریتا روسی، تهیه کننده و کارگردان هنری بزرگ ایتالیایی و رییس فستیوال، برگزار می شود، هر سال از تاریخ 25 تا 30 ژوین در ایتالیا برگزار می گردد. این فستیوال در سال های گذشته میزبان چهره های برجسته ای از جمله “پاول هاگیس”، نویسنده و تهیه کننده آمریکایی دارنده دو جایزه اسکار و دو جایزه امی به عنوان رییس هییت داوران در دو سال متوالی، “جیاکومو باتیاتو”، فیلم ساز بزرگ ایتالیایی، “جیزلا مارنگو”، تهیه کننده ایتالیایی، “راجر رولف”، نویسنده آمریکایی که آخرین همکاری او با “کوین اسپیسی” بوده است، و هنرمندان برجسته دیگری از کشورهای مختلف بوده است.

دنیز متوسلی، بازیگر، مجری طرح، و طراح صحنه و لباس ایرانی، از آثار اخیرش می توان به سریال “هیولا” به کارگردانی مهران مدیری و فیلم سینمایی “کولبرف” به کارگردانی میلاد منصوری اشاره کرد. او در سال های گذشته، در سومین تجربه داوری خود به عنوان جوان ترین داور فستیوال آمیکورتی، در کنار بزرگانی از کشورهای مختلف حضور داشته است و به عنوان مجری طرح در دو فیلم کوتاه “کالرایز” و “نیچرشات” در کنار تیم سازنده در ایتالیا فعالیت کرده است.

میلاد منصوری، نویسنده و کارگردان ایرانی، پس از ساخت چندین فیلم کوتاه و حضورهای موفق بین المللی، با اولین فیلم سینمایی خود “کولبرف” در فستیوال آمیکورتی حضور یافت و جایزه بهترین فیلم را کسب کرد. او اولین فیلم کوتاه محصول مشترک خود “کالرایز” را با بازی استیون پرسکود، بازیگر آمریکایی، و تهیه کنندگی اینتریتا روسی در ایتالیا ساخته است و دومین همکاری خود “نیچرشات” را با بازی گابریل کورادو، بازیگر آرژانتینی، و تیتزیانا مارتینی، بازیگر و کارگردان ایتالیایی، با تهیه کنندگی اینتریتا روسی و همکاری فستیوال آمیکورتی به اتمام رسانده است.

منصوری و متوسلی اکنون به عنوان اعضای اصلی و رسمی فستیوال آمیکورتی منصوب شده اند و به عنوان تنها اعضا رسمی این فستیوال در ایران فعالیت خواهند کرد.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عضویت رسمی دو هنرمند ایرانی در فستیوال معتبر ایتالیایی " هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عضویت رسمی دو هنرمند ایرانی در فستیوال معتبر ایتالیایی "، کلیک کنید.