طولانی ترین مسابقه فوتبال دنیا – برای شما

نادیا زکالوند: اخیرا مجتمع ورزشی لوژنیکی که در حومه شهر مسکو در روسیه قرار دارد برای جشن روز فوتبال تمام روسی این کشور، میزبان طولانی ترین مسابقه فوتبال دنیا شد. این مسابقه ظهر شنبه شروع شد و پس از گذشت 26 ساعت، 2 بعدازظهر روز یکشنبه به پایان رسید.

سال 2014 هم چنین مسابقه ای در این ورزشگاه انجام شده بود که در آن بازی، دو تیم مقابل یکدیگر، 24 ساعت پی درپی، بازی زیبایی از خود به نمایش گذاشتند.

طولانی ترین مسابقه فوتبال دنیا

در مسابقه امسال، دو تیم روسی سرخ و سپید حضور داشتند که تیم سرخ با نتیجه 416 گل در برابر 409 گل حریف خود، برنده این مسابقه شد.

از آنجایی که فرمت این فوتبال، 7 نفره بود و از هر تیم فقط 7 نفر در بازی حضور داشتند، این بازی را نمی توان بازی رسمی فوتبال در نظر گرفت و به همین دلیل آنها هیچ شانسی برای ثبت رکورد بازی خود در رکوردهای گینس ندارند. البته رکورد این بازی در کتاب های رکورد روسیه حتما ثبت می شود.

منبع:

odditycentral

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طولانی ترین مسابقه فوتبال دنیا – برای شما" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طولانی ترین مسابقه فوتبال دنیا – برای شما"، کلیک کنید.