طلا پرواز کرد/ قیمت جدید طلا 22 اردیبهشت 1403

طلا پرواز کرد/ قیمت جدید طلا 22 اردیبهشت 1403

به گزارش خبرگزاری برای شما، بررسی روند بازار جهانی طلا نشان می دهد که اونس طلا رشد یک درصدی داشته است که افزایش 23 دلاری را نشان می دهد. بر همین اساس، اونس طلا در بازار جهانی 2 هزار و 369 دلار قیمت خوره است.

بنا به این گزارش، قیمت اونس طلا در طول یک هفته 67 دلار و یک ماه گذشته 12 دلار گران شده است.

براساس گزارش رویترز، قیمت طلا به دنبال انتشار اطلاعات اقتصادی جدید آمریکا که احتمال کاهش نرخ بهره فدرال رزرو را بالا برده، در آستانه بهترین عملکرد هفتگی از پنجم آوریل قرار دارد. اطلاعات اقتصادی آمریکا در روز پنجشنبه نشان داد تعداد آمریکایی هایی که درخواست مزایای بیکاری را پر کرده اند بیش از حد انتظار در هفته گذشته افزایش داشته است.

تاجران انتظار دارند فدرال رزرو روند کاهش نرخ بهره را در ماه سپتامبر آغاز کند. پایین آمدن نرخ بهره هزینه نگهداری طلا به عنوان یک سرمایه غیر سودده را کاهش داده و تمایل برای خرید آن را افزایش می دهد.

اطلاعات تورم آمریکا می تواند تعیین کننده سیاست پولی آمریکا باشد. اگر تورم روند نزولی داشته باشد به نفع طلا خواهد بود. اطلاعات مربوط به شاخص قیمت تولیدکننده و مصرف کننده در آمریکا هفته آینده منتشر خواهد شد.

223225

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طلا پرواز کرد/ قیمت جدید طلا 22 اردیبهشت 1403" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طلا پرواز کرد/ قیمت جدید طلا 22 اردیبهشت 1403"، کلیک کنید.