صدور ۶۷ مجوز ساخت بیمارستان خصوصی در دولت سیزدهم

صدور ۶۷ مجوز ساخت بیمارستان خصوصی در دولت سیزدهم

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: از ابتدای دولت سیزدهم، ۶۷ مجوز سرمایه گذاری برای احداث بیمارستان خصوصی در کشور صادر شده است.

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری علم و فناوری برای شما، سعید کریمی، در خصوص میزان صدور مجوز سرمایه گذاری در حوزه سلامت، افزود: در بخش خصوصی موانع صدور مجوز‌ها برداشته شد و حدود ۶۷ بیمارستان خصوصی مجوز گرفتند تا سرمایه گذاری کنند.

وی ادامه داد: این کار با شعار سال و مشارکت مردمی همراه بوده چرا که جهش تولید فقط کالا نیست و خدمات را شامل می‌شود.

کریمی با بیان اینکه مراکز دارای مجوز پذیرش بیماران بین المللی در دولت سیزدهم افزایش ۱۲۰ درصدی داشته است، گفت: در حوزه گردشگری سلامت مراکز IPD از ۱۳۰ به ۲۹۰ مرکز افزایش پیدا کرد.

وی افزود: در سال ۱۴۰۲، حدود ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از بیماران خارجی در ایران درمان شدند که سبب ارز آوری شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صدور ۶۷ مجوز ساخت بیمارستان خصوصی در دولت سیزدهم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صدور ۶۷ مجوز ساخت بیمارستان خصوصی در دولت سیزدهم"، کلیک کنید.