شهید رییسی ریل دولت آینده را گذاشته است – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

شهید رییسی ریل دولت آینده را گذاشته است - خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری برای شما، رضامراد صحرایی با حضور در دبیرستان دخترانه شهید باهنر در دور دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرد و رأی خود را به صندوق انداخت.

وی همچنین با بیان اینکه انتخابات جلوه شور و نشاط و مشارکت مردم است گفت: الحمدلله در مرحله دوم به نظر می‌رسد مشارکت بیش از مرحله اول است و به فضل اللهی آنچه که اتفاق خواهد افتاد، تماماً خیر و برکت خواهد بود.

وی با بیان اینکه زمان انتخابات نابه هنگام بود، افزود: این انتخابات برنامه‌ریزی سریع و فشرده‌ای را به همراه داشت، انجام هر انتخاباتی یکسال طول می‌کشد اما این انتخابات حدود یک ماه طول کشید و در نتیجه شور و نشاطی که در این یک ماه ایجاد شده شایسته تحسین و تقدیر است.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه هرچه که اتفاق بیفتد برای نظام مقدس اسلامی خیر و برکت است ادامه داد: هرکسی هم که رئیس جمهور شود رئیس جمهور کل ایران است و همه ایران باید به او کمک کنند تا در ماموریت‌هایی که برعهده دارد موفق باشد.

صحرایی با بیان اینکه کشور ما کشور مقتدری است و ریل آن محکم و مستحکم است تاکید کرد: هر کسی که رئیس جمهور بشود بر ریل انقلاب حرکت می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: سیاست‌های کلی معلوم است، برنامه هفتم پیشرفت تصویب شده و ریل دولت آینده را شهید رئیسی گذاشته است و فارغ از آنکه چه کسی رئیس جمهور شود آن ریل برنامه هفتم پیشرفت کشور است که باعث شکوفایی کشور می‌شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهید رییسی ریل دولت آینده را گذاشته است – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهید رییسی ریل دولت آینده را گذاشته است – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.