«شهید رییسی» خدمتگزاری صدیق برای انقلاب و اسلام بود – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری برای شما، حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در مراسم با شکوه گرامیداشت یاد و خاطره سید الشهدای خدمت آیت الله رییسی و همراهان ایشان در دادگستری استان گیلان با بیان اینکه در این برهه از زمان از دست دادن شخصیتی چون آیت الله رییسی بسیار اندوهبار بود اظهار کرد: شهید رییسی خدمتگزاری صدیق برای انقلاب و اسلام بود که اثرات و خدمات ارزنده ای از او به یادگار مانده است.

وی با اشاره به اینکه شهید رییسی در دوران تصدی ریاست قوه قضاییه خدمات زیادی در دستگاه قضایی ارایه کرد، افزود: ریل گذاری بر اساس برنامه های قوه قضاییه و نوشتن سند تحول گوشه ای از زحمات ایشان در دستگاه قضایی است.

رییس شورای قضایی استان ادامه داد: نگاه فساد ستیز دکتر رییسی در دستگاه قضایی و پس از آن در قوه مجریه تبدیل به یک گفتمان و حرکت دایمی شد که تاکنون ادامه داشته است و همان طور که حیات او قوت بخش انقلاب بود شهادت و عروج ملکوتی اش نیز مایه وحدت و انسجام مردم و یاس و ناامیدی دشمنان و معاندان شد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: تمامی مدیران و مسیولان نظام اسلامی رهرو شایسته و ادامه دهنده مسیر نورانی این شهید باشند.

«شهید رییسی» خدمتگزاری صدیق برای انقلاب و اسلام بود

عیار مدیریت در نظام اسلامی ایمان به هدف است

حجت الاسلام والمسلمین ایران عقیده مستشار دادگاه تجدید نظر استان گیلان نیز با تسلیت شهادت رییس جمهور محبوب ایران اسلامی و یاران همراه ایشان اظهار داشت: 4 عامل موجب رشد معنوی انسان و رسیدن به لقاء الله می شود.

وی در ادامه افزود: اخلاص، ایمان به خدا، نترسیدن از راه و مقصد و دفاع از ارزش های اسلامی سبب وصول انسان به مقامات عالیه و قرب به ذات مقدس پروردگار است.

این مقام قضایی با بیان اینکه عیار مدیریت در نظام اسلامی ایمان به راه و هدف است، تصریح کرد: پیامبر اکرم (صل الله و علیه و آله) فرمودند: اصحاب من در آخرالزمان کسانی هستند که مرا ندیده اند ولی به من ایمان دارند، در شب ظلمانی راه را از بیراهه تشخیص می دهند و مانند چراغی نورانی می درخشند.

وی تصریح کرد: شهید آیت الله دکتر رییسی از ابتدای انقلاب در مسیر نظام و آرمان های انقلاب ثابت قدم بود و از خود سوابق درخشانی به جای گذاشته است و خداوند نیز رزق او را عاقبت بخیری و سعادت در دنیا و آخرت قرار داد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«شهید رییسی» خدمتگزاری صدیق برای انقلاب و اسلام بود – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«شهید رییسی» خدمتگزاری صدیق برای انقلاب و اسلام بود – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.