شلیک پلیس برای دستگیری 2 سارق/ دزد میانسال موتورسیکلت دستگیر شد

شلیک پلیس برای دستگیری 2 سارق/ دزد میانسال موتورسیکلت دستگیر شد

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری 2 سارق با شلیک پلیس خبر داد.

سرهنگ علی قاسم پور در گفت وگو با برای شما درباره دو ماموریت اخیر ماموران پلیس پیشگیری طی شبانه روز گذشته در تهران گفت: روز گذشته همکاران من در گشت زنی های خود در خیابان اطاعتی جنوبی در محله مرزداران، به یک خودروی سواری با دو سرنشین مشکوک شده و آنها را تحت نظر گرفتند. مدتی بعد، سرنشینان خودرو با استفاده از دیلم، قفل یک مغازه را شکسته و اقدام به سرقت کردند.

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: بلافاصله ماموران کلانتری 139 مرزداران وارد عمل شده و قصد دستگیری این سارقان را داشتند اما آنها خود را به خودروی خود رساندند و موفق به فرار شدند.

قاسم پور گفت: این راننده به صورت بسیار خطرناکی به فرار خود ادامه داد تا اینکه  ماموران پس از مدتی تعقیب و گریز، با استفاده از  سلاح خود، با شلیک چند تیر هوایی، خودروی دو متهم را توقیف و آنان را دستگیر کردند. همچنین در بررسی خودرو مشخص شد این خودرو سرقتی است. همچنین در بازرسی از خودرو نیز ادوات سرقت و ماسک کشف و ضبط شد.

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: متهمان در بازجویی به 10 فقره سرقت از منزل، خودرو و مغازه اعتراف کردند و برای کشف سایر جرایم احتمالی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی تهران قرار گرفتند.

کشف موتورسیکلت سرقتی در پایانه جنوب

قاسم پور با اشاره به پرونده دوم گفت: مدتی پیش همکاران من در کلانتری 208 پایانه جنوب، مشغول گشت زنی در این منطقه بودند که به یک موتورسیکلت با پلاک مخدوش مشکوک شدند. ماموران با استعلام پلاک این موتورسیکلت متوجه شدند که این وسیله نقلیه سرقتی است به همین دلیل فورا به سرنشین آن دستور ایست دادند. 

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: متهم با دیدن پلیس فورا پا به فرار گذاشت و تعقیب و گریز آغاز شد. در جریان این تعقیب و گریز، ماموران با به کارگیری سلاح، موفق شدند این متهم 50 ساله را دستگیر کنند.

وی در جریان بازجویی ها به سرقت این موتورسیکلت اعتراف کرد و برای ادامه روند رسیدگی به جرم، به دادسرا ارجاع داده شد. 

پایان خبر برای شما 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شلیک پلیس برای دستگیری 2 سارق/ دزد میانسال موتورسیکلت دستگیر شد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شلیک پلیس برای دستگیری 2 سارق/ دزد میانسال موتورسیکلت دستگیر شد"، کلیک کنید.