سهم ورزش از مناظره‌های انتخاباتی؛هیچ!

سهم ورزش از مناظره‌های انتخاباتی؛هیچ!

به گزارش خبرگزاری برای شما؛در شرایطی که مناظره کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری از صدا و سیما پخش می شود و کاندیدا با حضور در برنامه های مختلف از برنامه های خودشان می گویند اما باید گفت که سهم ورزش از این مناظره ها و برنامه های فشرده تقریبا هیچ است!

کاندیدای مورد نظر از برنامه های سیاسی،اقتصادی،فرهنگی،هنری و اجتماعی و …خودشان بارها و بارها حرف زده اند اما تا به امروز مشاهده نشده که یکی از کاندیا بیاید و درباره ورزش و مشکلات مربوط به آن حرف بزند.

ورزشی که چالش های زیادی دارد و چهره های مختلف آن در رشته های متفاوت بارها و بارها بازیچه دست سیاسیون در انتخاباتی این چنینی شد اند.

ورزشی که یک فوتبالش و یک استقلال و پرسپولیسش شاید بیشتر از چند مناظره جای بحث و گفت و گو داشته باشد اما ظاهرا این مهم؛برای نفراتی که داعیه رییس جمهور شدن را دارند از اهمیت زیادی برخوردار نیست.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سهم ورزش از مناظره‌های انتخاباتی؛هیچ!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سهم ورزش از مناظره‌های انتخاباتی؛هیچ!"، کلیک کنید.