سارقان حرفه ای خودرو در شهرک غرب دستگیر شدند

سارقان حرفه ای خودرو در شهرک غرب دستگیر شدند

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارقان حرفه ای خودرو در شهرک غرب خبر داد.

به گزارش برای شما، سرهنگ محمد افشار درباره جزییات این پرونده گفت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت محله محور، ماموران کلانتری 134 شهرک غرب حین گشت زنی در  محدوده بلوار دریا یک دستگاه سمند سفیدرنگ را که راننده و سرنشین آن به همراه ماسک و کلاه در حال باز کردن در خودروی پارک شده در کنار خیابان  بودند، مشاهده و برای دستگیری آنان اقدام کردند.

وی با بیان اینکه راننده و سرنشین خودرو با مشاهده ماموران پلیس اقدام به فرار کردند، گفت: این افراد بدون توجه به فرامین ایست صادر شده ازسوی ماموران به طرز خطرناک و با سرعتی زیادی متواری شدند. در همین راستا نیز تعقیب و گریز میان پلیس و متهمان شکل گرفت و آنان طی یک تعقیب و گریز طولانی و با اجرای قانون به کارگیری سلاح و ایجاد طرح مهار موفق به متوقف کردن خودرو و دستگیری راننده و سرنشین آن شدند.

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت تصریح کرد: در باررسی های اولیه از خودروی متهمان ابزار و ادوات سرقت و دو عدد سوییچ دست ساز کشف شد. متهمان 51 و 44 ساله نیز پس از انتقال به مقر انتظامی تحت بازجویی قرار گرفتند که در جریان آن به بزه انتسابی اعتراف کردند. همچنین طی تحقیقات پلیس مشخص شد که متهمان جزو افراد دارای سابقه هستند که پیش از این بار بارها به دلیل ارتکاب سرقت دستگیر شده اند.

وی با بیان اینکه متهمان به 20 فقره سرقت خودرو و محتویات داخل خودرو اعتراف کردند، گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم به دادسرا معرفی شدند.

پایان خبر برای شما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سارقان حرفه ای خودرو در شهرک غرب دستگیر شدند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سارقان حرفه ای خودرو در شهرک غرب دستگیر شدند"، کلیک کنید.