زن کشی فجیع در بندرعباس/ مرد قاتل خانه را به آتش کشید

زن کشی فجیع در بندرعباس/ مرد قاتل خانه را به آتش کشید

آفتاب نیوز :

فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: مرد جوانی که همسر27 ساله اش را به دلیل اختلافات خانوادگی به قتل رسانده بود، ساعاتی پس از ارتکاب جرم در بندرعباس دستگیر شد.

سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی هرمزگان روز پنجشنبه در تشریح این خبر بیان کرد: در ساعت 16:59 سه شنبه 22 خردادماه جاری درپی اعلام خبری به مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر قتل خانمی در منزل، بلافاصله ماموران پلیس آگاهی و گشت انتظامی کلانتری 16 بندرعباس در محل حاضر و نسبت به بررسی دقیق موضوع اقدام کردند.

وی اظهار کرد: با حضور تیم انتظامی، کارآگاهان پلیس آگاهی و بازپرس ویژه قتل در محل مشخص شد که یکی از اتاق های خانه دچار آتش سوزی شده و زن جوان 27 ساله در منزل بدون علایم سوختگی و با علایم خفگی در قسمت گردن فوت کرده و قاتل نیز از محل متواری شده است.

فرمانده انتظامی هرمزگان تصریح کرد: در بررسی مدارک موجود و تحقیقات انجام شده، انگشت اتهام به سوی همسر متوفی که با یکدیگر سابقه درگیری و اختلاف داشتند، نشانه رفت و با تلاش ماموران پلیس آگاهی استان و اشراف اطلاعاتی و اقدام به موقع، قاتل که از صحنه جرم با یک دستگاه پراید فرار کرده بود، در بلوارامام حسین شهر بندرعباس با شلیک پلیس به لاستیک خودروی وی، در کمتر از 5 ساعت دستگیر شد.

جاویدان گفت: در تحقیقات انجام شده، متهم به بزه ارتکابی اعتراف و عنوان کرد: به دلیل اختلافات خانوادگی قبلی و درگیری با همسر خود دست به انجام چنین جنایتی زده و منزل را به علت برهم زدن صحنه، آتش زده است.

وی خاطرنشان کرد: این متهم پس از بازجویی های تخصصی و تکمیل پرونده به مرجع قضایی تحویل داده شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زن کشی فجیع در بندرعباس/ مرد قاتل خانه را به آتش کشید" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زن کشی فجیع در بندرعباس/ مرد قاتل خانه را به آتش کشید"، کلیک کنید.