رشد عجیب سرعت شارژ ساعت هوشمند سامسونگ!

به گزارش خبرگزاری برای شما، گزارشی جدید حاکی است که گلکسی واچ 7 سرعت شارژ 50 درصد بهتر نسبت به مدل فعلی ساعت هوشمند سامسونگ خواهد داشت. براساس اطلاعات فاش شده در دیتابیس FCC، گلکسی واچ 7 از توان شارژ 15 وات (5 ولت و 3 آمپر) پشتیبانی می کند.

اطلاعات فاش شده از سرعت شارژ ساعت هوشمند سامسونگ مدل گلکسی واچ 7

سامسونگ ساعت هوشمند گلکسی واچ 6 را با حداکثر توان شارژ 10 وات عرضه کرد. زمان مورد نیاز برای شارژ کامل گلکسی واچ 6 حدود یک ساعت و 30 دقیقه است. بنابراین، با توجه به توان شارژ 15 واتی، گلکسی واچ 7 تنها 45 دقیقه زمان برای شارژ کامل نیاز دارد.اسناد گواهی FCC نشان می دهند گلکسی واچ FE از فناوری شارژ سریع پشتیبانی نمی کند. گلکسی واچ FE از شارژ 5 واتی پشتیبانی می کند که 50 درصد کندتر از گلکسی واچ 6 است. شارژ کامل ساعت هوشمند مقرون به صرفه ی سامسونگ تقریباً سه ساعت طول خواهد کشید.

هنوز جزییاتی در ارتباط با سرعت شارژ گلکسی واچ 7 پرو و گلکسی واچ 7 پرو کلاسیک در دست نیست. قیمت ساعت هوشمند جدید گلکسی واچ 7 و گلکسی واچ FE همچنان نامشخص است.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رشد عجیب سرعت شارژ ساعت هوشمند سامسونگ!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رشد عجیب سرعت شارژ ساعت هوشمند سامسونگ!"، کلیک کنید.