رسیدگی به مشکلات صنفی خبرنگاران در نمایشگاه رسانه ها

رسیدگی به مشکلات صنفی خبرنگاران در نمایشگاه رسانه ها

کارشناس اداره خبرنگاران از ارایه خدمات حضوری به خبرنگاران در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران خبر داد و گفت: سامانه جامع رسانه های کشور یا همان (ای رسانه) درخواست ها و مشکلات خبرنگاران و رسانه ها را بررسی می کند.

به گزارش برای شما، حسین لطفی، گفت: در نمایشگاه امسال، غرفه میز خدمت به صورت حضوری به خبرنگاران و رسانه ها خدماتی ارایه می دهد و خبرنگاران می توانند با مراجعه به این غرفه نواقص پرونده خود را برطرف کنند و توضیحات لازم برای گرفتن خدماتی از قبیل معرفی نامه، بیمه صندوق هنر را دریافت کنند. همچنین به مشکلاتی که خبرنگاران با خانه مطبوعات دارند رسیدگی خواهیم کرد.

وی افزود: در غرفه میز خدمت نمایشگاه هیات نظارت هم مستقر است و در خصوص سایت هیات نظارت و دریافت مجوزها به صورت حضوری توضیحات لازم ارایه می شود. در این بخش مواردی مثل صدور مجوز نشریات، نحوه درخواست نشریه، پایگاه های خبری، پیگیری تقاضاهایی که در مرحله نوبت هیات نظارت هستند، تغییر وضعیت و امتیاز، تغییر صاحب امتیاز و به طور کل پروسه درخواست نشریه و هر آنچه که به صورت اینترنتی ارایه می شد به صورت حضوری انجام خواهد شد. 

این کارشناس درباره خدمات بخش تبلیغات، عنوان کرد: اداره خبرنگاران بخشی با عنوان سامانه جامع کانون های آگهی و تبلیغاتی دارد که این سامانه هم در غرفه میز خدمت فعال است و مراجعه کنندگان درخصوص تبلیغات و کانون های تبلیغاتی سوالاتی داشته باشند می توانند به این غرفه مراجعه کنند. همچنین مشکلات متقاضیان کانون های تبلیغاتی به صورت حضوری بررسی خواهد شد.

بنا بر اعلام ستاد اطلاع رسانی نمایشگاه رسانه های ایران گفتنی است بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران از 29 بهمن تا 2 اسفند در مصلی تهران برگزار خواهد شد.

پایان خبر برای شما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رسیدگی به مشکلات صنفی خبرنگاران در نمایشگاه رسانه ها" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رسیدگی به مشکلات صنفی خبرنگاران در نمایشگاه رسانه ها"، کلیک کنید.